2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂

هیییی_زندگی هستم✨  ......شعبه دوم 🌠 برای معرفی سریال کره ای که این چند وقت هم میبینم تو سایت زیاد میخواین معرفی کنیم گفتم دیگه باهم بزنم براتون......اون کاربری یعنی شعبه ۱کاربر اصلیه و من با این کاربری نظری نمیدهمممم ......خوشتون هم نمیااااد لطفاً نظر ندید تاکیدددد میکنم نباید سلیقه من و تو یکی باشه... میتونستم باهمون کاربری کار کنم ولی دیگه بیکاز نمم فاز برداشتم دیگه زدم...🫠کنکل شده دوستان فعلا در این کاربری تختس🚬       نظرتون؟؟؟✨      https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385
2728

هیچی 

زیاد برام مهم نیست

البته مطمئنم نمیاد اینجا

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

بهش میگم رفتی مجلس زنونه چیکار ؟!

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2738
2706