2737
2739
عنوان

این اسیب حساب میشه که مستاجر زده؟

148 بازدید | 31 پست

کلی خسارت ریز زده هرچی گفتیم هی میگه از قبل بوده زیر بار نمیره ماهم گفتیم ولش کن 

ولی در کابینتمون قبلا قشنگ یادمه چفت میشد و درست میبست حالا الان نمیدونم چیکردن نمیبنده باز میمونه بزورم ببندیش چفت نمیشه

ازش پول کم کنم؟چقدر باید باشه 

اصلا نیازه

لطفا نظرتونو فارغ از دید مستاجر و صابخونه ایی بگید و واقعیت بگید چون دیدم تو سایت معمولا از مستاجر دفاع میکنید. ممنون از نظراتتون

کاربری دست دو نفر🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ببین من خودمم صاحب خونه م. شما چ بخوای چ نخوای سالی یکبار باید یک تعمیر جزئی تو خونه انجام بدید، مثلا در حد رنگ دیوار یا سرویس پکیج و کولر.. 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در بعضی کابینت هام اینجوری شده چون بچه هام ازشون آویزون میشن مال شما هم احتمالا همینطوره ،فک میکن ...

خب هزینه داره؟یعنی پول کم کنم ازش؟

کاربری دست دو نفر🌱

دیگه آدم خونه میده دست مستاجر از این دست خراب کاری ها داره دیگه من بودم چیزی نمیگرفتم واقعیتش یه سری مستاجر کولر خراب بوده بدون اینکه بگه رفته بود یه پیرمرد احمق رو واسه تعمیر آورده بود اصلا نیاز نبود کولر رو بیاره پایین ولی پیرمرده نمی‌تونست بالا تعمیرش کنه می‌خواسته بیاره پایین زورش نرسیده بود کولر رو انداخته بود یعنی چنان تری زده بود جمع کردنی نبود کلی هزینه جوشکاری و حتی تعمیر آبگرمکن افتاد گردن مون چون کولر روی آبگرمکن که همونجا بود افتاده بود یعنی یکی دو تا گند هم نبود ما خودمون هزینه رو دادیم ولی مستاجر رو شیرفهم کردیم همچین غلطی دیگه نکنه چون سری قبل تر هم یه تسمه واسه کولر عوض کرده بود تعمیر کاره دیده بود این حالیش نیست ده برابر قیمت تسمه ازش پول گرفته بود اونم ما دادیم چون مستاجر نداشت بده دیگه دیدیم نشستنش از خالی موندن واحد پر هزینه تره بلندش کردیم ولی تا موقعی که بود خودمون هزینه رو دادیم 

دیگه اگر سر لولا بخواید حساسیت نشون بدید به نظرم زیاده رویه

2706