2733
2739
عنوان

دخترم

455 بازدید | 28 پست

من هیچ وقت نمیخواستم ازدواج کنم یا بچه دار شم

اما من که هیچوقت خانواده و مادر مهربونی نداشتم تصمیم گرفتم در اینده بهترین مامان دنیا شم واست:)

خودم اشکاتو پاک میکنم بهت انگیزه میدم بغلت میکنم و روزی هزار بار خداروشکر میکنم که دارمت:)

باهم هرجا بخوای میریم هرکاری خواستی میکنیم کلی مسافرت دوتایی میریم همه وقتمو میزارم واست هیچوقت مجبورت نمیکنم کاری که دوس نداریو انجام بدی

هر راهیو انتخاب کنی بهت احترام میزارم و تا اخرین نفسم حمایتت میکنم

درسته مادر خوبی نداشتم اما بهترین مادر دنیا میشم واست:)

ب حرف آسونه

ولی امیدوارم در عمل واقعا بتونی

وهمون جمله ی کلیشه ای تا مادر نشی نمیتونی حس وحال ی مادر رو حتی درک کنی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله عزیزم .ان شاءالله😍

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731
افرین بهت  دخترت چند سالشه

من حس میکنم ایشون حتی ازدواج هم نکرده

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
ب حرف آسونه ولی امیدوارم در عمل واقعا بتونی وهمون جمله ی کلیشه ای تا مادر نشی نمیتونی حس وحا ...

سعی میکنم قبل از مادر شدن انقدر زندگیمو خوب کنم که بچم بهترین زندگی رو داشته باشه...

2706