2737
2739
عنوان

یه مامان با چی خوشحال میشه

134 بازدید | 20 پست

تولد مامانمه

بخوام تا دو تومن بودجه کنم چی بگیرم خوبه؟

خودم نظرم کیف پول چرم مشهد بود یا ایرپاد 

شما نظرتون چیه؟

لطفا پارسیان و طلا هم نباشه

مامانا روسری هم دوست دارن یا یه وسیله که تو آشپزی به دردشون میخوره مثل خرد کن خلال کن...

نی نی یار جان تعلیق نکن! فقط همین کاربری رو داریم!!😖😪 امیدوارم با خوندن امضام، باعث خندتون بشم🥰😍          .احتمالا من یه مدت نیستم. راستش نمیدونم برمی‌گردم یا نه! ولی شاید یکی دوتا تاپیک در ۱ ۲ هفته زدم...شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشتم😂✌🏻۱۷_ شما حتی متوجه نشدید سرکارتون رو نباید بهم چسباند! ۱۸- شما متوجه نشدید کنار عدد ۱۷ قبلی به جای- این رو گذاشتم _! ۱۹- اما اینبار چک نکردید چون فکر کردید دروغ میگویم! ۲۰-اما اینبار حق با من بود! راستی سرکار هم بهم میچسبه😂😂اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم اما ۴ شماره آخر رو خودم گفتم 🤣😐..?.. یه زمانی شیفته و دلتنگش بودم...ذهنم و درسمو به پاش گذاشتم... عمر عزیزم رو بهش هدیه کردم... اما الآن حتی یادم نمیاد کی بود! 😌کاربری دست چند نفره‼️‼️

کارت هدیه بگیر خودش خرج کنه😎

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
روسری خوبه ولی امسال ۲_۳تا روسری بهش دادم 😂😂😂

ایجانم😅😍

نی نی یار جان تعلیق نکن! فقط همین کاربری رو داریم!!😖😪 امیدوارم با خوندن امضام، باعث خندتون بشم🥰😍          .احتمالا من یه مدت نیستم. راستش نمیدونم برمی‌گردم یا نه! ولی شاید یکی دوتا تاپیک در ۱ ۲ هفته زدم...شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشتم😂✌🏻۱۷_ شما حتی متوجه نشدید سرکارتون رو نباید بهم چسباند! ۱۸- شما متوجه نشدید کنار عدد ۱۷ قبلی به جای- این رو گذاشتم _! ۱۹- اما اینبار چک نکردید چون فکر کردید دروغ میگویم! ۲۰-اما اینبار حق با من بود! راستی سرکار هم بهم میچسبه😂😂اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم اما ۴ شماره آخر رو خودم گفتم 🤣😐..?.. یه زمانی شیفته و دلتنگش بودم...ذهنم و درسمو به پاش گذاشتم... عمر عزیزم رو بهش هدیه کردم... اما الآن حتی یادم نمیاد کی بود! 😌کاربری دست چند نفره‼️‼️

من تولداش معمولا لباس یا کیف میگرفتم امسال براش ساعت خریدم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

اگه اهل ساعته ساعت بگیر

اگه اهل دکوریجاته یه تابلو یا یه گلدون خوشکل براش بگیر

اگه لباس دوست داره یه مانتو براش بگیر

اگه چادریه چادر بگیر

اگه اهل پیاده رویه کتونی براش بگیر

اگه بوی خوب دوست داره یه ادکلن خوب میتونی بگیری

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

عزیزم ما مامان ها تنها چیزی که برامون مهمه سلامتی و عاقبت بخیری شما بچه هاست 

ولی حالا که اصرار میکنی من خودم یه سرویس چای خوری دلمو برده  

و خدایی که بشدت کافیست......
2706