2733
2734
عنوان

خانومایی ک خیانت دیدین بیاین دلداریم بدین خودمو بچم نابود شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5705 بازدید | 137 پست

خیانت

وای

من زندگیمو توی یه تاپیک نوشتم

بعد ۹سال هنوزم دلم آتیشه

بخشیدن و ادامه زندگی توهین به خودته اینو من نمیگم خیلی از روانشناسها میگن

خیلی سخته یه درد میمونه واست تاآخر عمر، هرکی بگه نه باید اراده کنی از نو بسازی من ساختم موفق شدم و از این شعارهای توخالی انگیزشی همش چرته. میتوونی یه زن قوی و موفق باشی اما ته ته همه خنده‌ها یه غم همیشه هست که باید بهش عادت کنی ازش نترسی باهاش مدارا کنی همین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دخترم خیلی وابسته پدرشه چ کنم اخ بمیرم برات دخترم مادرت بمیره ک تورواورد ب این دنیا 

خدا نکنه عزیزم /شما اشتباهی نکردی اونی که اشتباه کرده بمیره والا /خدا بهت قدرت و توانایی بده از این قسمت سخت زندگی عبور کنی 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
2742
دخترم خیلی وابسته پدرشه چ کنم اخ بمیرم برات دخترم مادرت بمیره ک تورواورد ب این دنیا 

منم شب اول ماه رمضون بیدار شدم روزه بگیرم یه دفه چشم به گوشیش خورد اصلا یه چیزایی دیدم که هضمش برام خیلی سخته. وقتی بهش گفتم اینا چیه گفت گمشو برو . 

یه دختر دارم تا نداره
من نمیدونم عزیزم ولی خودم خیانت ببینم خیانت میکنم بی برو برگرد فرقی ام نداره بچه داشته باشم یا نداشت ...

خوب کارت اشتباه اون خودشو کشیده تو لجن . تو چرا میری تو لجن . راهش این نیست.

2740
به خاطر بچه ها یه مادر میتونه به خاطر بچه ها همه چی را تحمل کنه کم‌کم این ناراحتی برات کمرنگ میشه ال ...

بقیه چیزاش خوبه فقط این کارش عذابم میده

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘

من هرشب دارم خودمو میخورم خفه شدم از غصه 

منم شوهرم با دختر همسایمون بهم خیانت کرد حتی آورده بود رو تختم حتی بهش گفته بود با تو خیلی کیف میده زنم مثل کویره تو آبداری هزار بار دارم با خودم تکرار میکنم بهش گفتم سجاد ما که اونموقع تازه عروس دوماد بودیم چرا خیانت کردی گفت بعضی وقتا یه تنوع لازمه منم گفتم پس برای منم لازمه کتکم زد 💔 ازش متنفر هستم 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           
2706