2733
2739

خواهرشوهرمینا تو یه شهر دیگه هستن بره مسافرت اومده بودن خونه ما شب که شد خوابیدن اینجا ما مجبور شدیم بریم حیاط تابستون بود و گرم داشتیم آب‌پز میشدیم اونام جلو کولر حال میکردن دخترم یواشکی گریه میکردیعالمه فششون میداد خواهرشوهرمم گوشش تیزه مطمئنا شنیده دیگه هروقت که میان این شهر نمیخوابن خونمون میرن شبا چیکار کنم😥

بچتون درست تربیت کنین

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما باید اجازه نمی دادی به دخترت که به عمه ش توهین کنه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2728

خب چرا اجازه دادین فحش بده 

براش توضیح میدادین

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
اخه مگه آروم میشد کمونده بود منوهم بزنه 

هر مادری بلده بچه اش رو آروم کنه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

وقتی میخای بخوابی یاد خاطرات چند هزاران سال پیش میفتدی و حرص میشدی چرا این کار کردم نکردم به روایت این تصویر 🌚

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
اخه مگه آروم میشد کمونده بود منوهم بزنه 

من بچه ات حق میدم گرمش بوده کلافه شده همه داخل یه اتاق می خوابیدید چرا رفتید حیاط اون باید شعورش می رسید میگفت نرید حیاط

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2706