2737
2734

خدایا قلبم و صاف کن من دوست ندارم اینجوری باشم از وقتی مامانم فوت شده نمیخوام اصلا ریخت مادرشوهرم و ببینم ازش بدم میاد آلرژی پیدا کردم بهش خدایا کمک کن دلم الکی از نفرت لبریز نشه

درخواست دوستی رد میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا خب ؟به ذهنت پر و بال نده یا حتی یه جورایی محبت کن چون به مرور خوب میشی خدا مادرت رو رحمت کنه ولی اگر مادرشوهرت آدم بدی نیست فردا اونم نباشه بیشتر غصه میخوری چرا این روزها دلت اینجوری شده باهاش 

اینکه نفرت از یکی باعث شده از خودتون ناراحت باشین نه 

اون شخص نشون میده قلب مهربونی دارین که جایی برای 

کینه توزی نداره❤💚

خدا مادر عزیزتون رو بیامرزه و به شما صبر و آرامش بده😇

برای ایشون فاتحه فرستادم و برای شما صلوات

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

نه این که بد ذات باشی یا ظالم تو ناخود آگاهت شاید این باشه که چرا اون زنده باشه مادرت نه ...

سعی کن برای مادرت قرآن بخونی هم روح اون شاد هم خودت آروم میشی سعی کن به احساسات غلبه کنی و باهاش خوب باشی

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
الهی بگردم خدا مادرتونو بیامرزه شرمنده، یعنی یه جور حسادت می کنی؟ اگه خوبه جای مادرت بدون

نمیدونم بخدا حسادت نه ازش بدم میاد میگه مم جای مادرتم دلم میخواد بکشمش نمیخوام جای مادرم باشه آخه خیلی بد اخلاق عصبی جنگجو یه جوریه 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706