2733
2734
عنوان

فکت علمی ! 👀🫀

237 بازدید | 20 پست

یکی از حس هایی که موقع عاشقی تجربش می‌کنید

وقتیه که صداشو میشنوید یا بهش فکر میکنید

بعد می‌گید یهو هوری دلم ریخت

از نظر علمی اسمش pvc هست !

یعنی قلبتون یه ضربان قلبی رو جا میندازه

به عبارتی یادش میره بتپه

بعدش تو ضربان بعدی جبران میکنه که این حس رو میده

✨♥️🌾

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه جاااالب

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2740

چ قشنگ 

برا یه آدم لاشی خیانت کار قلبم حرکاتشو یادش میرفت 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

من خودم این رو درباره آه فکر میکردم اینطوریه که اون فکر انقدر تسلط پیدا میکنه به وجود آدم که یه لحظه نفس کشیدن هم متوقف میشه بعد برای جبرانش آه می کشیم

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
چ قشنگ  برا یه آدم لاشی خیانت کار قلبم حرکاتشو یادش میرفت

این درد داره 

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
2706