2737
2739
عنوان

بندناف نوزاد😭😭😭

141 بازدید | 10 پست

دخترم دیروز بندنافش افتاد امروز مادرم گف بایه چیزی بیندیم اینجور نمونه یدونه پارچه روش گذاشت باچسب بست الان یکم پیش دیدم ازنافش خون اومده نگرانش شدم خودشم خیلی تند تند نفس میکشه چیکارکنم لطفا کمک کنید

ناف پسرم تا یه هفته بعد افتادنش،خون میومد

بعدش کامل خشک شد

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه تو بیمارستاندهزار دفعه نمیگن نه چیزی بمالید نه با چیزی ببندید آخه اینکارلتون چیه عین پیرزنای زمان قاجار رفتار میکنید

زنگ بزن اورژانس یه زایشگاه تو شهرتون بپرس اگه تهرانی بزن آرش یا الغدیر 

البته اگه مادرتون چیزی تجویز نکنن

2740

طبیعیه دکتر به پسر من پماد تتراسایکلین دادزدیم خشک شد دیگ هم نبند بذار هوا بخوره

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
طبیعیه دکتر به پسر من پماد تتراسایکلین دادزدیم خشک شد دیگ هم نبند بذار هوا بخوره

مادرم اینجوری کرد میگه نافش بد شکل نشه منم اینجوری دیدم اعصبانی شدم گفتم تو ب هیچی دخالت نکن

مادرم اینجوری کرد میگه نافش بد شکل نشه منم اینجوری دیدم اعصبانی شدم گفتم تو ب هیچی دخالت نکن

به مرور نافش ک باد کرده زده بیرون میره داخل نیازی به بستن نیست

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....