2737
2739
عنوان

ترسیدم

314 بازدید | 19 پست

الان داشتیم از کرمانشاه برمیگشتیم نزدیک اسدآباد، یه ماشین کنار جاده پارک شده بود...یه زنه اومده بود وسط جاده به ماشین ها میگفت وایسید...ما وایسادیم یه ماشین پشت سری ام وایساد ، از اون ماشینی که کنار جاده پارک بود صدای جیغ جیغ میومد نفهمیدم چی شده بود...ما حرکت کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کرمانشاه داغونه این روزا نباید بیرون بری

چرا

آهای اهالی نی نی سایت!تورو خداهرتاپیکی رو باور نکنید!بعضیا دروغ میبافن به هم،یا اینکه تاپیک طرف داد میزنه که بابا من فاااانم باز یه عده میان توصیه و راهنمایی و...
2738

زنگ بزنید پلیس گناع داره شاید راستکی باشه

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
فکر کنم یکی تو اون ماشینه حالش بد شده بود  زنه اومده بود وسط جاده به ماشین ها علامت میداد وایس ...

اون ماشینه هم حرکت کرد یا موند پیششون؟

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
2706