2733
2734

ما واسه چندروز تعطیلات عید فطر قراره کارگر و بنا بیاریم یه قسمت خونمون رو تعمیر کنیم 

بعد امروز یکی از فامیلای خودم ک رودروایسی دارم باهاش گفت شاید ما بیاییم خونتون( شهر دیگه هستن ) من قبلش گفتم ما تعمیرات داریم  نمیتونیم بیاییم کارگر داریم گفت ما می‌آییم می‌بریم میگردونیمت 

حالا ک فعلا گفت شاید ولی اگر جدی گفتن چی بگم چون فک و فامیل خودمم هستن خودم باید جواب بدم 

بگو نه عزیزم انشالا بعدا پذیراتون هستم ولی الان شرایطم مساعد نیس چون تعمیرات و کارگر و بنا دارم و بابد خونه باشم و به کارگرا برسم انشالا بعدا ار خجالتتون درمیایم

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراهی دارم 😍🥰🤰🏻👼🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگو نه عزیزم انشالا بعدا پذیراتون هستم ولی الان شرایطم مساعد نیس چون تعمیرات و کارگر و بنا دارم و با ...

مرسی گلم 

تقصیر خودمم هست وقتی شهرستان بودم خیلی اصرار کردم و تعارف زدم واسه این تعطیلی بیان خبر نداشتم قراره کارگر بیاریم شوهرمم چون میخواد بالا سرشون باشه باید تعطیل باشه حالا این بنده های خدا میخان بیان خودمم خجالت میکشم میدونستم الکی تعارف نمیزدم

هیچوقت تعارف الکی نکن  مشکل ماها همین تعارفی بودنمونه

نه دیگه تعارف نمیزنم 

یه مدت شرایط نداشتم تعارف نمیزدم انقد تیکه مینداختن 

الان میبینم همون تیکه رو بشنوم خیلی بهتر ازینه به بچه تو شکمم ظلم کنم

2740
نه دیگه تعارف نمیزنم  یه مدت شرایط نداشتم تعارف نمیزدم انقد تیکه مینداختن  الان میبینم ه ...

همیشه راحتی خودتو در نظر بگیر والا هزار تا هم خوبی کنی یادشون نمیمونه وظیفه میدونن