2733
2739
عنوان

جداشدم

137 بازدید | 12 پست

خانوما من با کسی بودم ک مثلا میگفت منو ب فلان دوستت پیشنهاد بده باهم باشیم بعد توجه نمیکردم باهمون خودش اوکی میشد رابطه داشتن بعد عکسای رابطشونم نشونم میداد مثلا جلوی من زنگ میزد ب طرف با عزیزم و جانم جوابشو میداد بعد ک میخواستم جدا شم میگفت اینا موقتن میرن یا میگفت باشه ولش میکنم اما هربار اونا ولش میکردن

یاحسین باهمچین ادم سرطانی هستی تازه شک داشتی جدلبشی یانه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موندم چون واقعا براش می مردم... ب مرور با هرخیانتش از چشمم افتاد یروزایی اونایی ک میشناختم استوریای دونفرشونو میدیم واقعا برام سخت بود من هرروزشو مردم و زنده شدم... اما الان نمیخوام باشه انگاری حسم بهش مرده

2728
چجوری تونستی بمونی باهاش خوبه جدا شدی

زمان زیادی نیس یه هفتس... شاید باورت نشه برا اونای دیگه ماشین جور میکرد بامن بزور بیرون میومد اما هی میگه هیچوقت از انتخاب تو پشیمون نیستم یا ابراز علاقه میکرد

2740

ببین اینکه کلا آدم عصبی آره... ولی بامنم رفتار درستی نداشت...ببین الان یه طرفه جدا شدم اونم قبول نکرده من خیلی وقتا پیام میدادم برا جدایی اما باز برمیگشتم یوقتایی بخاطر علاقه ی ک بهش داشتم یوقتا بخاطر تهدیداش اما الان نمیخوام برگردم بهش

خطمو نمیتونم خاموش کنم یا عوض کنم میخوام خط اینو فقط از دسترس خارج کنم یجورم نباشه بلاکش کنم بخواد دشمنی کنه ... بعد اینکه عکس و فیلم و اینا ازم زیاد داره بیشترین ترسم و ضعفم درحال حاضر اونان ولی علاقه ام یه درصد شاید فقط گاهی دلتنگ میشم...شما برنامه ای سراغ ندارین برا از دسترس خارج شدن برای شماره خاص؟

عزیزم مشاوره برو عزت نفست خیییلی پایینه  واسش میمردم دیگ چیه؟؟؟؟ اصلا اینایی که میگی خیلی عجیب ...

میدونم بخدا خیلی تغییر کردم نمیدونم چجوری ازش رها شم یه آدم فوق العاده سمی ک ازم آتو داره