2737
2734

من و شوهرم سر اینکه آزمایش ژنتیک دادنمونو رفته به پدر و مادرش و بردارش گفته با این چندین بار بهش سپردم به کسی نگو دوست ندارم کسی بدونه قصد اقدام به بارداری دارم دعوای شدیدی کردیم رفتم خونه مامانم ولی مامانم گفت برو خونت الان اومدم ولی قهرم نمیدونم چه طوری برخورد کنم

همه چیزمون حتی خصوصی ترین مسائل زندگیمونو به پدر و مادرش و برادرش میگه ببینید چه قدر بدبخته بهشون گفته قصد بچه دار شدن داریم

میخوام تنبیه بشه دهن لقی نکنه

من حتی به مادر و خواهر خودمم نگفته بودم قصد بارداری دارم ناراحتم چرا باید خانوادش ریز ترین مسائل زندگیمونو بدونن با این که چندین بار تاکید میکنم و قول میگیرم که نگه موندم چیکار کنم مشاور هم نمیاد

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدم اول : این مرد ها رو قبل ازدواج حسابی می‌شناسیم که اصلا باهاشون ازدواج نکنیم. 

قدم دوم : اگه قبل ازدواج میدونستی این شکلیه ، خربزه خوردی پای لرزش بشین تلویزیون ببین 🗿🧹 

اگه هم نمی‌دونستی که شوهرت فک کنم درست بشو نیست 

اگه بهت وابستگی عاطفی داره میشه یه کاراییش کرد اما

چیزی نگم بهتره       سلامت باشید 🗿❤️
2728

بگو حالا که گفتی نمیزارم کاری بکنی که باردار نشم😜

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
2740
بگو دلم نمیخواست کسی بدونه حق الناس گردنته،من جات بودم اقدام کنسل میکردم حالش جا بیاد

نه دیگه با این اخلاقش هنوز بچه نمیخوام

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
من فک نمیکردم مردا خاله زنک باشن تا وقتی ک همسرم در مورد اقدام به بارداریمون به کل خانواده اش گفت و ...

چه برخوردی کردی؟ معذرت خواهی کرد؟ درست شد؟

آخه آ‌دم اقدام به بارداریشو به خانوادش میگه اینا چرا یه ذره خجالت نمیکشن

باید کاری کنی که درس عبرت بشه واسش و تنبیه شه

چیکار کنم؟

چه برخوردی کردی؟ معذرت خواهی کرد؟ درست شد؟ آخه آ‌دم اقدام به بارداریشو به خانوادش میگه اینا چرا یه ...

خودش اشتباهشو قبول کرد و گفت دیگه تکرار نمیشه ۱هفته بعدش فهمیدم به پسرخاله اش هم گفته کلا ناامید شدم ازش فقط بهش گفتم خیلی بی غیرتی ک همچین مسئله خصوصی رفتی گفتی

خودش اشتباهشو قبول کرد و گفت دیگه تکرار نمیشه ۱هفته بعدش فهمیدم به پسرخاله اش هم گفته کلا ناامید شدم ...

الان زندگی خوبی دارید؟ با این اخلاقش به مشکل نخوردید؟

2706