2737
2739

وقتی میخایم بخابیم و من دارم گوشیمو چک میکنم

یهو می بینم ی لیوان میده دستم و میره

ی لیوان ابمیوه ای شیری و بیشتر وقتا ی لیوان اب خالی

اینقد این اب بهم میچسبه ک حد نداره

چند ساله این اتفاق میوفته ولی من امشب توجه کردم ک چند ساله داره بهم اب نطلبیده میده   

یکی از دوستان قدیمی وقتی دستمو بوس می‌کرد دلم اصلا قنج میرفتاااا

خیلی حرکت عاشقانه ای بود 

🤭🤭🤭🤭

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو این چند وقت خیلی مریض شدم 

حتی یه بارم چیزی نگفت و غر نزد

با حوصله پیشم بود منو دکتر برد 

هنوزم خوب نشدم تا تیر ماه وضعم همینه 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

چون کم حرفه شوخی هایی که میکنه و سر به سرم میزاره خیلی میچسبه 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2740

خیلی کارا واقعا ،مثلا پشت فرمون دستمو میگیره میبوسه میزاره زیر دستش ،حرفای خوب میزنه ،وقتی عصبی میشم بغل میکنه هیچی نمیگه تا اوکی بشم ،خیلی هوامو داره قشنگ مشخصه که اولویتشم ،،دیگه از همه بهتر هم که واریز به حساب 😂😂🫤

وقتی حواسم نیست و نگام میکنه،یا وقتی پیش خانوادش همش حواسش بهم هس

عزیزم میشه بپرسم چند ساله ازدواج کردین ؟

من فکر میکنم اگر ازدواج کنم از یه جایی به بعد برای هم تکراری میشیم یا کلا سرد میشیم 

نکته ای هست بهم بگی؟

2706