2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر درد جوریه از کتف بزنه مثلا ب سمت گردن و فک بعله  و یا پشت دو کتف احساس سنگینی و درد کنی&nbs ...

دقیقا درد کتف من میزنه به سمت گردنم و درد عضلانیم نیس انگار عصبای اون ناحین بعد کلا استخونای سمت چپ بدنمم بالا تنه درد گرفتن از قلبه؟

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
اگر درد جوریه از کتف بزنه مثلا ب سمت گردن و فک بعله  و یا پشت دو کتف احساس سنگینی و درد کنی&nbs ...

الان خوابه شوهرم که بپرسم 

ولی سوزش و درد کتفش یه جوریه از دیشب تا الان یه دیقه هم نخوابید الان دیگه داشت بیهوش میشد

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏
دقیقا درد کتف من میزنه به سمت گردنم و درد عضلانیم نیس انگار عصبای اون ناحین بعد کلا استخونای سمت چپ ...

برو دکتر  نوار قلب بگیر  من دقیق نمیدونم برای نادرم ک میرفتیم نوار قلب بگیریم دکترش همین سوالارو میکرد ک درد چجوریه و فلان و ۰۰۰

2740
برو دکتر  نوار قلب بگیر  من دقیق نمیدونم برای نادرم ک میرفتیم نوار قلب بگیریم دکترش همین س ...

مرسی

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
الان خوابه شوهرم که بپرسم  ولی سوزش و درد کتفش یه جوریه از دیشب تا الان یه دیقه هم نخوابید الا ...

ببرش دکتر  یا مال معدس یا قلب دیگه   شایدم  ورزشی داشته کششی  یا بد خوابیده   اینام میتونه باشه نفس عمیق بکشع  ببینه درد بیشتر میشه یا ۰۰۰

برای من کل علایم حمله قلبی هست ...ولی نوار قلبم گفت مشکلی نیست دکتر داخلی گفت البته شاید برم تست ورزش ... ولی نزدیک دوماه درد داشتم الان یکماه علایم حمله قلبی دارم موندم اگ قلب بود الان مرده بودم مگ اینکه گوارشه نمبفهمن دکترا

2706