2737
2739

تازه عقدیم. ما رسم داریم عید اول بخصوص نوروز واسه داماد عیدی ببریم. از طرفی واسه عروس هم عید اول عیدی میارن. مادر شوهرم عیدی نیاورد اما چون تولدم روز ۵ نوروز بود شوهرم هدیه سنگین داد منو خونوادم گفتن پس عیدی و کادوی تولد رو یکی کردن. مامانم دیشب یه ربع سکه و دوتا لباس و زیر پوش پ جوراب گرفت با شیرینی و گل بردیم خونه مادرشوهرم به عنوان عیدی شوهرم. شوهرم و مادرشوهرم تشکر کردن و امشب باز رفتیم خونه مادرشوهرم و مادرشوهرم هنوز کادوها رو باز نکرده بود  چون شوهرم مسافرت بوده و امروز اومده. مادرشوهرم گفت چون رمضان بوده ان شاءالله بعد از شب های احیا میایم خونتون . بهمون گفت کادوها رو ببرین خونه خودمون که نیمه ساخته شوهرم بپوشه منم به شوهرم گفتم باز کن مامان هم ببینه وقتی شوهرم باز کرد کادوها رو مادرشوهرم یه لحظه سرشو انداخت پایین و سه دفعه مادر شوهرم گفت لا اله الا الله شوهرم یه چشمک زد بهم که یعنی چشه منم هیچی نگفتم و اومدیم توی راه خیلی حالم بد شد حالا شوهرم هی میپرسه چته

به نظرتون یعنی چی؟ به شوهرم بگم دلیل ناراحتیمو؟

مادرشوهر بازی در آورده 

تو ناراحت نشو 

اصل همینه که شوهرت فهمیده مامانش این کارو کرده

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دو تا لباس مردونه و زیر پوش و جوراب ربع سکه که از اول مشخص بوده و کادو نبوده چون روی کادو گذاشته بو ...

چی بگم والا

چیزی ب ذهنم نمیرسه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2740
2706