2733
2739

میگه صورتشون پوشید بود و دوسته خواسته از حضرت فاطمه که به امام حسین میگی منو هدایت کنه 

حضرت فاطمه هم با حالت ناراحتی ازش رو برگردونده گفته نمی دونم 

خیلییییی دوستم ناراحته 

میدونم توی مجردیش خیلی مسایل محرم و نامحرم رعایت نمی کرد ولی بعد ازدواجش خدایییی درست شد 

همش میگه  به من ...که من عاقبت بخیر نمیشم 

خدایا خودت پشت و پناهم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این خواب الکی بوده و تعبیر دار نیست محاله ائمه کسی رو از راه خدا ناامید کنن هرخوابی واقعیت نداره&n ...

من رفتم تعبیرش دیدم 

پیامبر خودشون گفتن داخل خواب هیچ شیطانی نمی تونه توی لباس من و امت من ظاهر بشه

خدااای من،منم خواب حضرت فاطمه رو چند سال پیش دیدم،صورتشون رو پوشونده بودن🤍🤍🤍 ب دوستت بگو سر نماز ...

خدا خیرت بده بیچاره خیلی گاهی می ریزه به هم یادش میفته

چقدر خوب واقعا خوش به سعادتش

مثل خواهر برام و همه چیشو بهم میگه میدونه هیچ  وقت ابروشو نبردم. ...نمی دونی همیشه میگه خیلییییییی گناه کردم  و پشیمونم ای کاش برگردم به گذشته تکرار نکنم  

میدونه براش تاپیک زدم 

2738
خدا خیرت بده بیچاره خیلی گاهی می ریزه به هم یادش میفته

ببین من ی تایمی ی مشکلی برام پیش اومد که خیلی داغون بودم ،منی ک نماز نمیخوندم ،شردع کردم ب نماز خوندن،ی بار ک نمازم تموم شد داشتم گریه میکردم ،سجده رفتم گفتم امام حسین تو رو قسمت میدم به حضرت رقیه ،تو رو ب دخترت قسمت میدم ،مطمئنم ب خاطر دخترت کمکم میکنی ،فقط حالمو خوب کن ،واقعا مشکلم برطرف شد 

مثل خواهر برام و همه چیشو بهم میگه میدونه هیچ  وقت ابروشو نبردم. ...نمی دونی همیشه میگه خیلیییی ...

بگو حتما حتما توبه کنه

و بعدش از امام حسین بخواد

بهش بگو خواب ائمه رو برای کسی حتی پدر و مادرش نباید تعریف کنه،چون دیگه خوابشون رو نمیبینه

ببین من ی تایمی ی مشکلی برام پیش اومد که خیلی داغون بودم ،منی ک نماز نمیخوندم ،شردع کردم ب نماز خوند ...

خدا خیرت بده منم حتی استفاده می کنم عزیز 

2706