2733
2734

لاپاراسکوپی شدم این ماه کلی دارو و آمپول زدم خیلی خیلی امید داشتم حتی توهم زده بودم باردارم ولی دقیقا سر موقع پری شدم .نمی‌دونم حکمتت چیه خدایا ولی بازم شکرت شکرت شکرت

میشه برام دعا کنید اعصابم بهم ریخته شوهرمم ناراحته و بد اخلاقی میکنه

خدایا منتظرم سوپرایزم کنی سه ساله منتظرم ..‌‌..

شوهرت دیگه خیلی رو اعصابه 

به جای اینکه پشتیبان باشه نمک روز زخمه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
شوهرت دیگه خیلی رو اعصابه  به جای اینکه پشتیبان باشه نمک روز زخمه

بخدا اینقدر خودم حالم خرابه ولی همه کارا و میکنم غذا همه وی اماده این بی محلی های اذیتم می‌کنه آخه مگ تقصیر منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا اینقدر خودم حالم خرابه ولی همه کارا و میکنم غذا همه وی اماده این بی محلی های اذیتم می‌کنه ...

به نظرم اقدام یه مدت کنسل کن روحت ارامش بگیره

به فرضم تو مقصر باشی این اداها چیه

مگه دست خودت بوده

اگه تورو بخاطر بچه میخواد همین الان نخواد

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728

منم مثل تو منتظرم و امیدوار این و میدونم که هر چیزی تو زندگی زمان مناسب خودشو داره و اینو خدا خبر داره و به موقعش میده هر وقت که صلاح باشه منم با هر بار جواب منفی بهم میریزم ولی چند روز بعد دوباره روپا میشم و امیدوار و دوباره بخاطرش تلاش میکنم امیدوارم خدا به هر دومون این ماه بچه بده 🌱

به نظرم اقدام یه مدت کنسل کن روحت ارامش بگیره به فرضم تو مقصر باشی این اداها چیه مگه دست خودت بوده ...

من بهمن لاپاسکوپی شدم دکتر تا ۳ماه دارو داده گفته باشد بشی .برا همین نمیشه کنسل کنم همه شانسم همینه 

من بهمن لاپاسکوپی شدم دکتر تا ۳ماه دارو داده گفته باشد بشی .برا همین نمیشه کنسل کنم همه شانسم ...

چی بگم والا بااین اخلاق گند شوهرت ک اینجوری میکنه یکمی باید حساب کار دستش بدی

انشالله به زودی مامان یه نی نی خوشکل بشی گلم🌹🌹🌹

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤
2740
منم مثل تو منتظرم و امیدوار این و میدونم که هر چیزی تو زندگی زمان مناسب خودشو داره و اینو خدا خبر دا ...

قربونت دل مهربونت.بخدا نمی‌دونم حکمتش چیه این ماه از شیر مرغ تا جون آدم هرچی گفتن خوبه گرفتیم و خوردیم چقدر اذیت شدم سر دارو ها و آمپول نمی‌دونم بخدا دگ چکارکنم

چی بگم والا بااین اخلاق گند شوهرت ک اینجوری میکنه یکمی باید حساب کار دستش بدی

تازه خداروشکر مشکل فقط من نیستم خودشم مشکل اسپرم داره ولی دارو میخوره آک من مشکل داشتم فقط کلام پس معرکه بود

انشالله به زودی مامان یه نی نی خوشکل بشی گلم🌹🌹🌹

قربونت عزیزم الهی خدا نینی ها شماروهم حفظ کنه براتون 

تازه خداروشکر مشکل فقط من نیستم خودشم مشکل اسپرم داره ولی دارو میخوره آک من مشکل داشتم فقط کلا ...

امیدوارم اگه خیر و صلاحت بجه هست خدا به زودی بهت بده عزیزم

منم دوس دارم بچه ولی شوهرم قصد نداره چون نمیتونه خواسته هامو براش براورده کنه

قربونت عزیزم الهی خدا نینی ها شماروهم حفظ کنه براتون 

ممنونم گلم😍 💝💝💝

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤
امیدوارم اگه خیر و صلاحت بجه هست خدا به زودی بهت بده عزیزم منم دوس دارم بچه ولی شوهرم قصد نداره چون ...

اتفاقا هم سنیم منم ۷۸,هستم.شوهرم ۶۹سنش داره می‌ره بالا و بچه میخاد .الهی خدا خودش مشکلات و حل کنه 

اتفاقا هم سنیم منم ۷۸,هستم.شوهرم ۶۹سنش داره می‌ره بالا و بچه میخاد .الهی خدا خودش مشکلات و حل ...

من شوهرم 75 

منکه امشب سرش باهاش دعوا کردم نگفتم دلیل قهرم چیه

2706