2737
2734
عنوان

چرا اینکار با من کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 80 پست
ندارم به خدا هیچکی من اون شهر دانشجوام

تو تهرانی؟ 

خب تو یه پارکی جایی کوچه ای یه بچه رو پیدا کن مثلا بگو اینهمه بهت میدم اینو ببر کجا.. نمیکنن یعنی؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
تو تهرانی؟  خب تو یه پارکی جایی کوچه ای یه بچه رو پیدا کن مثلا بگو اینهمه بهت میدم اینو ببر کج ...

نه شهر غربی

ببینم دوستم و رلش با خودم میبرم فکر نکنم بیاد

یا یه پسری دیگه با خودم ببرم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شهر غربی ببینم دوستم و رلش با خودم میبرم فکر نکنم بیاد یا یه پسری دیگه با خودم ببرم

خب رل دوستت نمیتونه کمکت کنه؟ 

مثلا اون بره گوشیو بگیره ازش.. صورتشو بپوشونه با یه نفر دیگه بره

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
خب رل دوستت نمیتونه کمکت کنه؟  مثلا اون بره گوشیو بگیره ازش.. صورتشو بپوشونه با یه نفر دیگه بر ...

نه بابا😂😂

اینا تا خیرشون تو چیزی نباشه قدم برنمیدارن

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2728
نه بابا😂😂 اینا تا خیرشون تو چیزی نباشه قدم برنمیدارن

اره دیگه.. سایت خیلی خرابه ببخشید اگه دیر جواب میدم

اره دیگه.. سایت خیلی خرابه ببخشید اگه دیر جواب میدم

اره قشنگم تاپیک جدیدمو ببین اگه تونستی

منم به زور میام