2737
2734
عنوان

زیباتر شدن گربه های حامله

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 41 پست
الهی قربونشون برم        

عادتشون دادم 

غذابراشون میبرم باقاشق میزنم به ستون آهنی پارکینگ تا صداشو میشنون هرجا باشن هرکدوم ازیه طرف جمع میشن انقدرصحنه خوبیه 😍😂😂

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
عادتشون دادم  غذابراشون میبرم باقاشق میزنم به ستون آهنی پارکینگ تا صداشو میشنون هرجا باشن هرکد ...

خوش ب حالت       

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عادتشون دادم  غذابراشون میبرم باقاشق میزنم به ستون آهنی پارکینگ تا صداشو میشنون هرجا باشن هرکد ...

غذا دادن به حیوانات بلا رو دفع میکنه

به چشم خودم دیدم و تجربه کردم

❤❤🙂

بیا تا اومدنت دیر نشده...متاهل.درخواست دوستی⛔🔞🚫
عه شماهم کوبرا دارین

ازه😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
تو بارداری پیاده روی و فعالیت مرتب داشتم  سالم خور هم بودم رمزش همین بود ، برگزیده نبودم

عزیزم  اکثریت  گفتم ،دور و اطرافت  خوب نگاه کنی متوجه میشی چی میگم 

و مسئله کاملا طبیعیه

😐🤷🏻‍♀️
2740
عزیزم  اکثریت  گفتم ،دور و اطرافت  خوب نگاه کنی متوجه میشی چی میگم  و مسئله کام ...

نه خیلیا خشگل میشن واقعا

پوستشون بعضیا  صاف میشه

یه عده هم برعکس

بیا تا اومدنت دیر نشده...متاهل.درخواست دوستی⛔🔞🚫
نه خیلیا خشگل میشن واقعا پوستشون بعضیا  صاف میشه یه عده هم برعکس

درسته ولی به خاطر نوسانات هورمونی ،بعدها ،کل پوست و فرم بدن تحت الشعاع قرار می گیره 

مخصوصا از شکم دوم به بعد این تغییرات بیشتر میشه

😐🤷🏻‍♀️
نه خیلیا خشگل میشن واقعا پوستشون بعضیا  صاف میشه یه عده هم برعکس

من اصلا پوستم خط نیفتاد

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...