2733
2739

🌈⛄️🌈⛄️🌈⛄️🌈⛄️🌈⛄️🌈⛄️🌈⛄️🌈⛄️🌈⛄️🌈⛄️

طرح جدید تعلیق:

❌️ استارتر نمی تونه تاپیک بزنه. 

❌️ نمی تونه پست بگذاره.

❌️ قسمت تنظیمات پروفایل من ⬅️ (جنسیت، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، کشور و امضا) را نمیشه تغییر داد.

❌️ عکس پروفایل رو نمی تونه حذف یا عکس جدیدی اضافه کنه.

❌️ قسمت تنظیمات کاربری من ⬅️ تلفن همراه را نمیشه عوض کرد.

❌️ نمی تونه تاپیک رو قفل یا باز کنه. 

✅️ تاپیک رو می تونه حذف کنه (منظور تاپیک های بدون پست یا فقط پست های استارتر).

✅️ فقط می تونه مطالب مجله سایت رو لایک کنه. 

✅️ می تونه اعلاناتش رو حذف کنه.

✅️ همه ی اعلانات رو دریافت می کنه می تونه بازشون کنه و بخونه اما نمی تونه جواب بده.

✅️ قسمت تنظیمات کاربری من ⬅️ کلمه عبور را میشه عوض کرد.

✅️ قسمت تنظیمات کاربری من ⬅️ نام و نام خانوادگی را میشه عوض کرد.

✅️ تاپیک و پست را میشه ذخیره کرد.

🟧 بقیه ی کاربران می تونن تاپیک هاشو ببینن.

🟨 بقیه ی کاربران می تونن تگش کنن.

🟦 شما اصلا نمی فهمین یه کاربر تعلیق شده یا نه.

🟥 شما می تونین به کاربر تعلیق شده درخواست دوستی بدین و کاربر تعلیق شده می تونه درخواست دوستی شما رو قبول یا رد کنه فقط نمی تونه جواب بده.

🟩 پیام های خصوصی طرفین به هم به هم داده باشین دیده میشن حتی بعد از لغو دوستی و تعلیقی (بین خودتون ۲ نفر).

💠💠 شما به کاربر تعلیقی می تونین توی خصوصی پیام جدید بدین اما کاربر تعلیقی پیام شما رو می تونه باز کنه و ببینه اما نمی تونه جواب شما رو بده.

🟪 می تونه پیام های خصوصی رو یک طرفه برای خودش حذف کنه.

❇️ توی تاپیک می تونه آنلاین باشه و چراغش روشن باشه.

💡💡💡 در زمان تعلیق قسمت فراموشی رمز عبور کار می کنه. اصلا نیازی نیست کاربری باز باشه و این طوری راحت به همه جا میشه دسترسی داشت. (قابل توجه کسانی که با شماره بقیه عضو شدن)

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❌️ با تعلیق کاربری:

🔴 تاپیک هاتون باقی می مونن.

🔴 پست هاتون باقی می مونن.

✅️ در مورد پست ها اگر شماره تلفن، عکس، اطلاعات شخصی و... دارین ⬅️ به نی نی یار همون شیفت بگین براتون پاک می کنن یعنی:

niniyar_2

یا

niniyar_3

یا

niniyar_5 

📩 آن تاپیک هایی را که می خواهید حذف بشه باید خودتون قبل از رفتن پاک کنین. 

🟧🟦🟧 اگر تاپیکتون پستی نداشته باشه یا  فقط خودتون داخلش پست گذاشتین سه نقطه زیرش رو بزنین خودتون می تونین حذف کنین در غیر این صورت برای حذف تاپیک باید:

🟢 خصوصی لینک تاپیکتون رو برای niniyar_1 روزهای زوج اگر تعطیل نباشه بین ساعت های ۱۰:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۵ بفرستین.   

🟦🟦🟦 بدون درخواست دوستی می تونین پیام بفرستین.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2728

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

برگشت کاربری برای کسانی که با درخواست خودشون درخواست تعلیق دادن:

الان تلگرام جواب نمیدن فقط تماس با ما پایین صفحه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13298804/برگشت-کاربری-های-تعلیق-شده-در-نی-نی-سایت

💞💞💞

🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️

در مورد انواع اخطار ها و نحوه ی برگشت کاربری:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12716918/در-مورد-انواع-اخطارها-در-طرح-جدید-تعلیق-و-برگشت-کاربری

🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️