2733
2734

وای دوستان ، من دیشب از خواب بیدار شدم دوباره میخواستم بخوابم بعد یه سایه دیدم که خیلی حرکت میکرد و تکون میخورد داشت میامد جلوم بعد یهو احساس سنگینی کردم نفس بزور میکشیدم...

چند دفعه اینجوری شدم ولی هیج سایه ای ندیده بودم

ولی این این دفعه دیدم...و قبلا فک میکردم دلیل علمی داره بختک🤦‍♀️ چرا میفته رو ادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چن سال پیش خونمون نزدیک کوه بود،بارها توی خونه موقع خواب،یه چیزی مینشست رو سینه ام،و گلومو فسار میداد،میخواستم داد بزنم‌ نمیتونستم،بعضیا میگفتن خیالات هس و یا از خستگی هس،بعضیا هم میگفتن جن هست

2728
2740
مال افت اکسیژنه حتی توهماتی هم داره که طبیعیه یعنی دلیل علمی داره 

آخه چرا الان نمیشم دیگه،فقط وقتی تو اون خونه ی نزدیک کوه بودیم،میدیدم،سنم هم از الان کمتر بود،الان دغدغه ی فکریم بیشتر از اون موقع هم هست

آخه چرا الان نمیشم دیگه،فقط وقتی تو اون خونه ی نزدیک کوه بودیم،میدیدم،سنم هم از الان کمتر بود،الان د ...

اخه ربطی نداره هزاران دلیل میتونه داشته باشه

خیلی وقتا تو خونه ها بخاطر جنس خاک و خیلی عوامل دیگه گاز هایی پخش میشه یا تناسب حجم گاز ها بهم میخوره و همین موجی توهم میشه

یه وقتایی علت عادت های غذاییه

یه وقتایی نابهنجاری بخاطر مشکلا موقت مغزیه

ببین من کاری ندارم جن وجود داره یا نه چون نمیدونم واقعا

فقط بختک و انواع خوابگردی و این دست مشکلات توهم یا تنفسی قبل خواب دلیل علمیشون کشف شده یعنی مشکل از محل نیست

اخه ربطی نداره هزاران دلیل میتونه داشته باشه خیلی وقتا تو خونه ها بخاطر جنس خاک و خیلی عوامل دیگه گ ...

داداشم نصف شبا که میرفت تراس سیگار میکشید،میگفت اون دور دورا کوهها،چنتا جن جمع شده بودن و یه کارایی میکردن😖😣

2706