2733
2739

من امروز عکس رنگی انجام دادم ولی گفت هر دوتا لوله بازه ۱ساله تو اقدادمم 

بعد عکس رنگی کی اقدام کردین

همون ماه و همون ماه یا بعدیش باردار شدم ، لوله هامم گفت بازه ولی حتما باز شده بودن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی یعنی گفت لوله هات هم بازه ولی بعد عکس رنگی باردار شدین 

بله 

باز بارداری دومم هم همین 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من انجام دادم ولیچون پولیپ داشتم پزشکم دارو داد وگفت اقدام نکن چون خطر سقط دوباره هست... سنم بالا هست حالا منتظرم باید باشم 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2740
یعنی باز واسه بارداری دوم هم عکس رنگی انجام دادین  پس خیلی تاثیر دارع

بله 

ولی سومی و چهارمی نه خخخخخ

ماشالله 😂😂😂

اولی رو سه سال منتظر ، دومی رو سه سال منتظر سه ماهم بود از دست رفت ، سومیو ۸ ماه ، چهارمیو ۲ سال ..... هم سخت باردار میشم هم بارداری های وحشتناک دارم 

اولی رو سه سال منتظر ، دومی رو سه سال منتظر سه ماهم بود از دست رفت ، سومیو ۸ ماه ، چهارمیو ۲ سال ... ...

خیلی سخته اینجوری من از طرف شوهرم 

خانواده سوهرم همه انگار تو فشارم هی میگن نشد 

باز ماه بعد میپرسن نشد 

خیلی سخته اینجوری من از طرف شوهرم  خانواده سوهرم همه انگار تو فشارم هی میگن نشد  باز ماه ...

راضیم هر چقدر اذیت بشم تو بارداری فقط بشه 

۱ساله تو اقدامیم ولی تمام از مایشای خودم و شوهرم مشکلی نداره 

2706