2737
2739
عنوان

کاش هر کی میخاد بیا خونه آدم عید دیدنی...

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 27 پست
وااای چ صبری داره مگ عیددیدنی شام میرن

برا ما شام خودشونو دعوت میکنن. 

با هم هم نمیان که یه شب تموم شه بره 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل کااش اگه میان هم زود برن

نه که شش ساعت بمونن و خودشون رو ناهارم دعوت کنن🤦🏻‍♀️

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
2728
2738
شنبه به بعد دیگه شهادته عیدنیس

میخواستم فردا برم، چون شب احیا هست، گفتم برگردیم، خوابمون میگیره نمی‌تونیم تا سحر بیدار باشیم 

برا همین گفتم شنبه بریم 

ولی شما درست میگی، کاش امشب می‌رفتیم 

وای ما همسایه ی واحد بغلیمون از روز اول عید تا الان شب و روز نذاشتن برامون اون از کفش هاشون که انگار از پشت کوه پاشدن اومدن پر گل و خاک بعد از سر شب میان تا ۳،۴ صبح میزنن میرقصن در واحدشونم باز میزارن صدا دو برابر میشه حالا باند رو که روشن می‌کنن هیچ خودشون هم دسته جمعی مرد و زن با آهنگه همخونی میکنن بد بدتر میشه یعنی سرم میخواد منفجر بشه از اول عیده ظهرا میخوابم که شبا هم اگه نتونستم از صداشون بخوابم سردرد نگیرم خدا لعنت کنه😑😑😑🤢