2733
2739
عنوان

به خانوادم گفتم ممکنه سرطان داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 61 پست
نههههه میخوام باشه میخوام سرطان داسته باشم   میخوام ب هر طریق شده بمیرم   فقط خو ...

حس میکنم دنبال جلب توجهی خودتو ضعیف میبینی آدم محکمی نیستی اعتماد بنفس نداری ببین آدمای اینجوری همه از دستشون خسته میشن حتی شاید شوهرتم بخاطر همین خسته شدی خیانت میکنه

پس بخاطر اطرافیانم ک شده سرپا شو و با اعتماد بنفس زندگیتو ادامه بده

بخاطر ک جی بشه ک مثلا منو ببینن ک از پس خودم مثلا بر امدم ؟ بعدش ک چی  مگر من چ عیب و ایرادی دارم ک مثل بقیه منو  دوست ندارن  مگر من چکار کردم چ گناهی مرتکب شدم   ک هیچکس دوستم نداره 💔😭😭😭    از همه چی بی نصیبم   حتی بچه بودم بابا مامانم نبودن شهر دیگه بودن ۱۰ سال دوریشونو تحمل کردم هر ۴ ماه یک هفته میامدن باز میرفتن 😭😭😭 از دلتنگی لباساشونو بو میکشیدم   هر جی میگفتن با دل و جون بخرفشون میکردم    تو ازدواجم هنین تنهایی و بی مهری با من ا انه میدا کرد و ب شدت بدتر شد زندگیم شوهری ک مداااام   تو جاده بود و سر خوش و مادرش و خواهراش اولویت بودت و کتکم میزد و خرجم نمیکرد میگفت از بابات بگیر دختر پدر پولدار دختر فلانی  منو میزد تحقیرم میکرد  ببخشید سایز باسن بقیه رو  مثال میزد ک اونا زنن ن تو خشک فلان شده بدبخت   میگفتم چرا ۴ سال خواستگارم بودی میگفت گول خردم  یعنی فکر میکرد ب مالی برسه ۰۰۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم دنبال جلب توجهی خودتو ضعیف میبینی آدم محکمی نیستی اعتماد بنفس نداری ببین آدمای اینجوری همه ...

جلب توجه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدایااااا من از حالم نگم ک جلب توحه پشتشه ؟؟؟؟ دردای من رو اینجوری  میبینی 

خشبحال  طرز فکرت

2731
حس میکنم دنبال جلب توجهی خودتو ضعیف میبینی آدم محکمی نیستی اعتماد بنفس نداری ببین آدمای اینجوری همه ...

نه اصلا زندگی من اون شکلی تو فکر میکنی نییییستتت  شوهر منم از وقتی خیانتهاش شروع شد ک دستش ب دهنش رسید از اول ک امد برای من مرگم نداشت     خیلی بدی  واقعا نمیبخشم  چی فکر میکنین  یک زن ضعیف میبینین ک چس ناله میکنه ؟ 

نههههههه من  واقعیت زندگی خودنو میگم یعنی اینقدر خقیر ب نظر میام  ؟؟؟؟ پس چرا میگید  ارزوی مرگ نکن 

من حتی احازه ک برم کار کنم ندارم شوهرم و برادرام منو میکشن عقیده دارن زن جاش تو اشمز خونست 

من معمارم معمار ی خوندم  رتبه اول دانشگام   قبلشم تو کشور رتبه اول نقاشی شدم جشنواره خارزمی   همه استادام    احتراممو داشتن  خواستگار خوب داشتم ولی خانوادم جون میترسیدن با ادمهای هم سطح خودشون وصلت کنن احتمالا زیادی باید خرج کنن و مال و میراث درست بدن در همون حد برا همین  منو ب یک بدبخت راننده دادن  ک سرنوشتم شد این   

جلب توجه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدایااااا من از حالم نگم ک جلب توحه پشتشه ؟؟؟؟ دردای من رو این ...

ببین همه تو زندگی مشکل دارن وقتی داری میگی شوهرم خیانت کرد خودکشی کردم خب معلومه منم شوهرم دایم خیانت میکرد ولی به کسی نمیگفتم خودکشی هم نمیکردم شما الان یا خودکشی میکنی یا میری میگی سرطان گرفتم بلخره پدرمادرت خودشونم حتما مشکل دارن وشما تنها رو ندارن خسته شدن چی بگن بابای منم بگم سرطان دارم هرروز بخام خودکشی کنم با شوهرم مشکل داشته باشم بگم سرطان دارم میگه کاش بمیری راحت شم

برای خودم متاسفم   دردامو اشتباه کردم تو این سایت گفتم   اینجام امثال تو پیدا میشن   حتی این جام نباید دردامو بگم 

ببین همه تو زندگی مشکل دارن وقتی داری میگی شوهرم خیانت کرد خودکشی کردم خب معلومه منم شوهرم دایم خیان ...

هه هررر رووووزززز ببین من هر ۳ یا ۴ ماهی یک بار میبینم مدر و مادرم رو    هر روز هه 

2740
نه اصلا زندگی من اون شکلی تو فکر میکنی نییییستتت  شوهر منم از وقتی خیانتهاش شروع شد ک دستش ب ده ...

ببین اگر ایقد هنر داری به حرف کسی نباش طلاق بگیر برو دنبال استعدادت روپای خودت وایسا نه اینکه هی خودکشی کنی آه ناله کنی مشکلاتت بری به خانودات بگی ک کاری برات نمیکنن هی بگی سرطان دارم اونام بگن کاش بمیری تو هم ناراحت بشی باید قبول کنی ک ادم فقط خودشو داره و خدای بالای سرش و زانوهاش 

ببین همه تو زندگی مشکل دارن وقتی داری میگی شوهرم خیانت کرد خودکشی کردم خب معلومه منم شوهرم دایم خیان ...

ازززز بسسسسسس  خدایا چ الفاظی میشنوم  

من ۸ ساله    یک شب راحت نداشتم    اعتماد بنفس زیادی داشتم ک با قوم فاسدی مثل خانواده شوهرم زندگی کردم  و شوهر داغونمو کردم ادم حسابی کردم ک همه عالم و اقوامشون میگن  تو اینارو بردی بالا حالا اونا تو رو انداختن پایین 

الان  حس بدی دارم   حس ذلگی  حس  پشیمونی  

انگار ورشکت عاطفی و اخلاقی شدم 

خانوادم ک اصلاااا فقط  من رو ادم حساب نداشتن چون ب قول خودشون بچه ناخواسته بودم   به من اهمیت اگر میدادن ک منو ب زور ب این شغال نمیدادن 

خودکشی میکردم برا جلب ترحم و توجح نبوده برا نرگ بوده اوتقدر غرور داشتم نمیتونستم سرنوشتمو باور کنم   ترجیح نیدادم و میدم ک تموم شه   من طلاقم بگیرم خب از شر برادرم در امان نیستم یک ادم عوضی میراث خوره  ک مدااام ورد زبونشه  طلاق بگیری جایی نداری باید بسوزی و بمیری    نگران اموال بابانه مبادا تحت فشار شوهرم بیام ادعای ماااال و مول کنم  

ازززز بسسسسسس  خدایا چ الفاظی میشنوم   من ۸ ساله    یک شب راحت نداشتم   &n ...

ترجیح شوهرم اینه من بمیرم براش بهتره  تا طلاق چون طلاق خرج دا ه ۷ و نیم میلیارد مهریم میشه 

ترجیحش اینه بمیرم بره زن ایده عال بگیره یل دختر بازی کنه  حالا ک دستش مره 

ترجیح خانوادم اینه من بمیرم ک با طلاق ابروشون نره  و بمیرم ک بچهام بجه طلاق نشن ابروی اونام نره !!! و بمیرم خب خوبه دیگه نون خور مال خور کمتر بمونه میراثا برا پسرای شاهکارشون 

2706