2733
2739

الان ۳۸ هفته و ۲ روز شده

تاریخ ان تی ۱۷ فروردین

اطرافیان، اونایی که تاریخشون از من دیرتر بود زایمان کردن

پیاده روی و ورزش هم میکنم

نمیدونم کی بدنیا میاد

اینجور که معلومه، حالا حالا ها دنیا نمیاد 😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم 

۳۸ ک زوده من ۴۰ زایمان کردم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوه

سخته دیگه باس تحمل کنی  

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2740
منظورتون هفته چهلم هست یا هفته ۴۱

۴۰ هفته کامل

دوست من ۴۲هفته با امپول فشار زایمان کرد هرچی بیشتر تو شکم باشه که بهتره تپل تر میشه هر هفته ۲۰۰-۳۰۰ ...

من دوس دارم زودتر زایمان کنم. حداقل قبل عید فطر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم