2737
2734

من وزنم خیلی بالاس نمیتونم سلامتیمو خطر بندازم یهو وزن کم کنم ولی قصد باشگاه رفتن دارم وزن نپرسید می‌دونم بالاست تحمل سرکوفت ندارم انقد قلبمو شکستن اعتماد به نفس یک درصدم ندارم😞اگه ظاهرمو پسند نکرد چیکار کنم ؟

وزنت چقدره؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

راستشو بهش بگو خب

همو ببینین‌ عشقی ک مجازی باشه چیزی نیس

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
به درک که نپسندید........................البته معنی حرفم این نیست شما به خودت نرسی

من صورتم خیلی خوشگله چشام درشته صورتم گرده موهام بلنده به تیپم میرسم بعد بیشتر وزنم رو پایین تنم افتاده ک پایین تنم کامل رو قرمه فقط بالا تنم باید لاغر شه

2706