2733
2739
عنوان

رلم برا عیدی برام ساعت ۴ تومنی گرفتع😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 88 پست
اینا رو ک اینطوری هستیم اما دلم میخواد منم بتونم بگیرم

کادو نگیر ...چیزای درست کردنی هدیه بده بهش

مث غذا ؛شیرینی .. بافتنی که خودت بافتی ...

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو اون پسره من دختر  از کجا بیارم  سطح خونوادگیمون مث همه اون خو یکم پولدارترن اما اونقد ...

یکم درمورد آقایون مطالعه کن از این پیجای روانشناسی و روابط....

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
مبارکا😍 رابطتون در چه حده که ازین کادوهای گرون میگیرن؟ البته اگه دوست دارین جواب بدین

اصن هر وقت میگرف کادویی چیزی از ذوق جیغ میزدم و... اما این عیدی رو ک گرف قیافم یه طوری شد ک اصن خودش گف خوشت نیومد ؟ گفتم چرا خیلی قشنگع بعد از اون حالم بده فکرم درگیره

2728
پول به عنوان پس انداز یه مقداری جمع کردی ؟

هر وقت بش بگم بم پول میده مثلا فلان چیز بگیرم یا ... اما دیگ پول هم میگ بدم میگم ن واقعا خجالت میکشم ک یه طرفع شده 

هیچی پس انداز نکردم 

هر چی هم پی انداز کردم روز مادر پدر ولن تولد بچها و... تموم شد واقعا خیلی مناسبت داشتم 

عب نداره بابا خودش درک میکنه بعد به شوخی بگو چطور جبران کنم ببین چی میگه

چجوری آشنا شدین 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2740
هر وقت بش بگم بم پول میده مثلا فلان چیز بگیرم یا ... اما دیگ پول هم میگ بدم میگم ن واقعا خجالت میکشم ...

اشکالی نداره عزیزم تو بمون یه مقدار پول پس انداز کن به جاش براش کادوی تولد بخر اگه الان شرایط شو نداری 

لیاقت کار کردن ندارم ک تو بیرون  دلم میخواد خونه کار کنم یا اینترنتی اما هیچ کاری نیس  د ...

وا عزیزم ینی چی لیاقت ندارم؟ 

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
عب نداره بابا خودش درک میکنه بعد به شوخی بگو چطور جبران کنم ببین چی میگه چجوری آشنا شدین 

خواهرم یه پسره زنگش میزد داد رفیقم فحش بگیرتش ک رفیقم قرار بیرون گذاشت ب زور منم بردن این داداش پسره بود دیگ گف میخوامت چیزی بخوام ب دست میارم مال منی گفتم نمیتونم گف نشد ندارها گفتم چک میشم گف بت گوشی بدم خوبه ؟ خط بدم خوبه ؟ ک خط رو قبول کردم حالا اینو کوتاه کردم 

فصل یافتنی نیس وگرنه درست میکردم 

چیزای دیگه درست کن ...هرچیزی که نشون بده وقت گذاشتی براش ...با هنر و عشقت عجین شده ...

چیزایی که با پول خریده میشن برا آقایون جالب نیس ...البته من تجربه ای ندارم ...چیزی که از مشاورای معتبر یاد گرفتم رو بهت گفتم .. و اینکه تا میتونی رو خودت کار کن اعتماد به نفس و اینا ... 

2706