2737
2739

یعنی اول شما ابراز علاقه کردید؟؟؟

ندا دادید

بعد اونا اومدن خواستگاری شما

راضی هستید؟؟؟

لایک لطفاً 

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک

امیدوارم خودش بیاد 

اما اگر نیومد ۶ سال دیگه یا حتی ۴ سال دیگه بهش میگم

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه اسپرم دنبال تخمک بوده 

معذرت می‌خوام بابت مثال محسوس و رکم ! 

اما همیشه باید اصل زندگی بر عزت نفس خانم باشه 

خانم نباید بعد گفتن حسش تو استرس باشه خدایا قبول می‌کنه باهام ازدواج کنه؟ قبول می‌کنه کنارم باشه یه عمر؟ اینا حتی فکرش هم عزت نفس رو پایین میاره اما نه طوری که خود خانم متوجه بشه تاثیر به مرور در شخصیت اثر می‌ذاره

2731
امیدوارم خودش بیاد  اما اگر نیومد ۶ سال دیگه یا حتی ۴ سال دیگه بهش میگم

از کجا میدونی تا اون موقع ازدواج نکرده!

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738
همیشه اسپرم دنبال تخمک بوده  معذرت می‌خوام بابت مثال محسوس و رکم !  اما همیشه باید اصل ز ...

ما فقط پیشنهاد میدیم

پسره اگه خوشش بیاد خودش میاد

قرار بر التماس نیست

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

نمیخوام طلسم تو زندگیم بیارم 

اما چیزی هست که بشه 

به خودم علاقه مندش کنم ؟

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2706