2733
2734
عنوان

اینکه یسریا میگن کارای بقیه

28 بازدید | 3 پست

به ما اصلا ربطی نداره ، بنظرم غلطه ! چون واقعا صدمات اون کارا گاها میتونه به ما هم بخوره و ما رو اذیت کنه...

دیشب ساعت نزدیکای ۱ شب بود یهو دیدم از بیرون صدای بلنددد آهنگ میاد با پنج شیش تا دختر که اونام جیغ میزدن و بلندبلند میخندیدن اونم کجا؟؟تو یه کوچه مسکونی وسط شهر که تو کوچه فقط خونه ویلایی و آپارتمانا اونم ساعت ۱ شب...!بعد آخر از تو یه خونه ویلاییه یه مرده اومد گفت از جلو در خونه ما برید جا دیگه...میخاییم استراحت کنیم و انقدر بیشعور بودن اونا که گفتن به تو چه ربطی داره خیابون خداس دلمون میخاد اینجا باشیم! مرده ام تهدید کرد که زنگ میزنه پلیس رفت تو خونه بزنگه به پلیس اینام بدو بدو با خنده دویدن رفتن....

خب اکی میخایید تفریح کنید برید حومه شهر هرکار دلتون خواست بکنید نه اینکه با اون صدا و...بیایید تو منطقه مسکونی😐😐

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش کلا هیچکس، هیچکسو نمی‌دید و کنار هم نبودیم

اصلا کسی باهاشون کاری نداشت...این آقام بعد ۷ ، ۸ دیقه اومد...خودشون باید بفهمن دیگه

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2728