2733
2739
عنوان

شوهرم گریه کرد....

491 بازدید | 34 پست

شوهرم از بچگی خیلی رویا و ارزو داشته به هیچ کدومشون نرسیده خیلی ناراحت بود دختر عمشم دوست داشت دختر عمش با یکی از فامیلاازدواج میکنه و به شوهرم جواب منفی میده شوهرم چند سال ازدواج نکرد اما تو ۳۰ سالگی با من ازدواج کرد من ۱۷ سالم بود اونقدر مادرم عذابم داد تا اخر سر قبول کردم فقط از اون خونه فرار کنم فرقی نداشت کی باشه ولی دوست نداشتم دیگه پیش مامانم باشم دیشب رفتیم خونه ی عمش شانس من دختر عمش طلاق گرفته و الان مجرده شوهرم خیلی ناراحت بود از دیروز همش میگفت از بچگی هیچ ارزوم براورده نشد منم دیگه امشب ناراحت شدم گفتم تو که هنوز به کس دیگه ایی حس داشتی بیخود میکردی زن میگرفتی یکی دیکرو بدبخت میکردی گریه کرد از یه طرف دلم براش سوخت از یه طرف حرسم گرفت که هنوز چشمش دنبال دختر عمشه خیلی حالم بده شوهرم از اول نامزدی هم شوق هیچیو نداشت اومدن خاستگاری گفتن برن حرف بزنن من رفتم اتاق شوهرم نمیومد اصلا مهم نبود بریم حرف بزنیم انگار منو گرفته بود که دهن مردمو ببنده نامزدیمون برام گوشی نگرفت منم نداشتم حسرتش موند تو دلم یه بار باهم بیرون نرفتیم یه بار نیومد دنبالم مدرسه حسرتش موند تو دلم مهربونه اما مثل خواهرو برادریم تو انتخاب هیچی هم ازم نظر نخواست نه نشون نه کارت عروسی نه تاریخ عروسی منم سنم کم بود چشم و گوشم بسته بود بابا نداشتم مامانم بود ولی انگار اونم نبود الان چشم و گوشم باز شده وقتی میبینم یکی نامزد میکنه چه کاراکه براش نمیکنن مسافرتای دوتایی قدم زدنا جشن عقد حنا بندون دلم اتیش میگیره خیلی حالم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم عین تو با تفاوت اینکه از من کسیو نمیخواد 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738

شوهرت باید کلاهشم بندازه بالا با ۳۰ سال سن ی دختر ۱۷ ساله گرفته تازه فیلش یاد هندستون کرده داره زندگیشو بخاطر دختز عمه ای که ولش کرده بهم میریزه 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

عزیزم ناراحت نباش 

منم درکت میکنم در این حد منم یه چیزایی نداشتم اما خب نمیشه زمانو به عقب برگردوند

بعدم خونه عمش نرید اصلا از سرش میفته

لطفاً در خواست دوستی ندید مخصوصا شما اقا
2706