2737
2739
عنوان

شوهرم یه حیوونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6297 بازدید | 133 پست

تا زمانی ک آثار کتک هست سریع برو شکایت کن ازش مدرکداشته باشی بخای هرکاربکنی مدرک خوبیه ب دردت میخوزه. اونم ببینه شکایت کردی جرات نمیکنه روت دست بلند کنه

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربه بهم ثابت کرده موقع دعوا و بحث زن نباید بره بیرون برو خونت الکی خودتا الاف و خسته نکن باهاش حرف نزن ک بحث دوباره شروع بشه

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
چرا از خونه اومدی بیرون؟ برو تو اتاق جوابش نده الهی دستش بشکنه

همیشه خیلی صبور بودم ولی طاقتم طاق سده از بی تفاوتیش بی مهریش انتظارات بیجا خودخواهی زبون مثل نیش مارش😔😔

2740
تا زمانی ک آثار کتک هست سریع برو شکایت کن ازش مدرکداشته باشی بخای هرکاربکنی مدرک خوبیه ب دردت میخوزه ...

یه بار رفتم کلانتری یه خانم وکیل بود گفت نهایتا کاری نمیتونی از پیش ببری فوقش احضاریه می‌ره یه کم می‌ترسه 

منم میدونستم بیشتر جری میشه پیشو نگرفتم 😔

همیشه خیلی صبور بودم ولی طاقتم طاق سده از بی تفاوتیش بی مهریش انتظارات بیجا خودخواهی زبون مثل نیش ما ...

برو خونه عزیزم.محلش نذار

اگه گفت چرا برگشتی؟

خودتو متعجب نشون بده بگو مگه قرار بود نیام؟رفتم کمی قدم بزنم اعصابم آروم بشه

غذا  بپز و کارهای خونه رو انجام بده تا بهونه نگیره  خدا عقلش بده

به خدا تعریف از خودم نباشه همیشه خونم مرتب غذام آماده پریشب خونوادشو دعوت کردم بدون هیچ کمکی دست تنها ولی فایده نداره😔

2706