2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

با خودش ن اما با ما چیزی میخواد ک بلد نیست کلماتشو بگه آره نامفهوم میرسونه 

بله 7تا 8کلمه مثل بابا به به دد آب و...  میگه 

بله صداش میکنیم یا چیزی میگیم تو چشمامون نگاه میکنه 

خوشش میاد نگاهشون میکنه اما میترسه مقداری هم

2740
سلام چند تا سوال با خودش حرف میزنه؟ به طور نا مفهوم؟ میتونه کلمه بگه؟ وقتی باهاش صحبت میکنید بهت ...

با خودش ن اما با ما چیزی میخواد ک بلد نیست کلماتشو بگه آره نامفهوم میرسونه 

بله 7تا 8کلمه مثل بابا به به دد آب و...  میگه 

بله صداش میکنیم یا چیزی میگیم تو چشمامون نگاه میکنه 

خوشش میاد نگاهشون میکنه اما میترسه مقداری هم

با خودش ن اما با ما چیزی میخواد ک بلد نیست کلماتشو بگه آره نامفهوم میرسونه  بله 7تا 8کلمه مثل ...

یه سوال دیگه

برای بازی از چه وسایلی استفاده میکنه؟ از اسباب بازی های خودش یا مثلا از یه تکه سیم و چیزهای بیخود؟

ببین عزیزم اگر دستور و فرمان رو متوجه میشه پسرت مشگل اوتیسم نداره اما بازهم اگر واقعا نگرانی با یه ...

کاملا دستور و فرمان رو متوجه میشه 

میگم بیا میاد 

میگم برو میره

میگم الو بیار میاره 

میگم بخور میخوره 

میگم برقص دست بزن انجام میده در حالت کلی 90درصد کارایی ک میگم انجام میده

وای عزیزم مرسی  من پسر الان 22ماهشه خب  چ علائمی میتونه داشته باشه بچه اتیسمی؟؟؟  ...

تو چشات نگاه نمیکنه....حرف نمیزنه....جیق میزنه.....اعصاب نداره.🤣🤣...وبا هم سناش  جدا میشه....بهت وابستس و ازت جدا نمیشع.......اگه میخوای بفهمی ببرش پیش دکتر...اگه از الان درمان بشه که چ خوب وگرنه.. به قول معروف مایه عذابت میشه رو دلتم میمونه🤣🤣🤣شب بخیر🤚😥

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2706