2737
2739

دخترم از چهار روز به عید یه روز اسهال استفراغ شد بعدش خوب شد اما هرشب دلدرده روزا خوبه و گاهی میگه دلم درد میکنه اما شبا هرشب دلش درد میکنه بعضی شبا بدتر بعضی شبا کمتره دردش الان ۱۳ روز شده دوبارم دکتر عمومی بردم همه میگن علایم ویروسه هنوز مونده .بنظرتون چیه؟میتونه آپاندیس باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبجی من ۱۵روزه همین مشکل داره ۱۰سالشه دوبار بردن دکتر کلی آمپول و سونو و دارو 

چن سالشه بچتون؟؟؟؟

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2731
پسرم منم  همراه با علایم  ویروس  دل درد داشت   کم کم بهتر و خوب شد  &n ...

افرین خواهر منم دقیق همینو میگه

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
سفتی شکم استفراغ بی اشتهایی تب آپاندیس اسهال و استفراغ با هم ویروسها شیرینی نخودچی زیاد نخورده ؟ ی ...

تب که از اولم نداشت .نه بچم اون روزای اولی هیچی هیچی شیرینی شکلات نخورد الان دو روزه بهش گفتم یه کوچولو بخور عب نداره چون دیشب و پریشب گفت دلم درد میکنه اما شدید نبود .یکم یبوستم بود دارم شربت انجیر میدم بهش دوروزه شکمشم کار میکنه .نمیدونم چیه دیگه 

2740
چند روز طول کشید؟

امسال خداروشکر  زود خوب شد حدود  دو هفته/   .ولی پارسال  از برج ۸  آنفولانزا  گرفت دل دردش  تا برج ۴ موندگار بود  هرازمایش سونو  دارو گیاهی که فکرش بکنی و گفتن  بردم همه سالم نشون میداد  

کلافمون کرد خواهرم 

هنوز خوب نشده؟خواهرتونم بیشتر اطراف نافش درد داره؟منم بخدا کلافه شدم نمیدونم چیکار کنم میخوام ببرمش جراح معاینه کنه میترسم آپاندیس باشه آخه باباش و تقریبا همه بچه های سمت خانواده پدرش آپاندیس عمل کردن 

وااای چقدر سخته😢فکر اینکه خدایا بچم چش شده بیشتر ازپا درت میاره

برای  استرست کم بشه  حتما دکتر  ببر  ولی دل درد  علایم ویروسه  ممکنه ده روز تا دو هفته طول بکشه   . دردش حالت دلپیچه اس   میگیره ول میکنه   

2706