2737
2734
عنوان

شوهرم هیزه؟!

446 بازدید | 22 پست

تازگی همچین حسی دارم. تا الان برام مهم نبود. هیکل و قیافم خوبه ولی خب حس میکنم خیلی دقت میکنه... مثلا میگه فلانی چقد آرایش داشت. فلانی خوشگله چاقه و...

بعد برادرش میخاد ازدواج کنه تنها ملاکشون زیباییه. با مامانش میشینن در مورد دخترا حرف میزنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا همشون هیزن

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2728

خیلی ببخشیدناراحت نشی اماشوهرت شبیه پیرزنای فامیله

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2740

هیز کارکشته حواسش هست سوتی نده حرفی هم نمیزنه 

شوهرت بیشتر خاله زنکه

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
مردا همشون هیزن

اون که اره ولی دیدی بعضی مردا خیره میشن آدم از نگاهشون متنفر میشه اونطوری نیست ولی خب تو یه نگاه ازین حرفا میزنه. انقدم بهش میگم چرا در مورد بقیه نظر میدی ولی امروز ازین جنبه بهش نگاه کردم

اوووق یاد شوهر خودم افتادم اونم کلا نظر میده دقیقا واسه داداششون میخواستن زن بگیرن ملاکشون فقط زیبایی بود الان یه زیبا یه تخته کم گیرشون اومده

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم
2706