2733
2734

من بچمو نمیکشم هیچ وق

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو اطرافیان من تو دوران عقد کسی رابطه کامل نداره و بارداری تا حالا نداشتیم و قطعا برخورد خوبی دریافت نمیشه، با توجه به شرایط خودت تصمیم بگیر

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2740

امتحان سختیه 

و حرف زدن راحت 

اما با کمک خدا و اهل بیت همیشه سعی کردم حرف خدا برام مهم تر از حرف مردم باشه 

پس بچمو به حکم خدا نگه میداشتم انشاءالله 

خدایا خودت حافظ نی نیم باش الهی آمین

خب من سقط می‌کردم. بچه نیاز به یه آینده‌ی خوب و برنامه‌ریزی شده داره. نمیام از روی احساسات یه بچه‌ی بی‌گناه رو وارد همچین دنیای بی‌حمی کنم تا زندگیش پر بشه از تجربه‌های تلخ و عقده

دختران شاد، زیباترین دختران هستند :)

شما تاپیکای قبلی زدی پلی کیستیک داری.. منم دارم و عقب جلو انداختن پریود یه چیز خیلی عادیه برای افراد pco

بعد هب ازمایش بده دختر خوب اینقد خودتو عذاب نده.. چون بعضی وقتا زعفرون و اینا باعث میشه بادگرمی رحمتو بگیره بدتر پریود نشی.. ازمایش بده راحت میشی این فکرای الکی هم نکن

شما تاپیکای قبلی زدی پلی کیستیک داری.. منم دارم و عقب جلو انداختن پریود یه چیز خیلی عادیه برای افراد ...

ن برا دوستم اون تاپیکو زدم من کاملا دوره هام منظمه حتی یه روز عقب جلو نمیشه

2706