2737
2739
عنوان

ینظرتون ب شوهرم بگم؟؟؟

220 بازدید | 13 پست

کتکم میزنه میخوام بهش بگم یا با پای خودش بیاد طلاقمو بده یا فرار میکنمو میرم از خونه ش .... واقعا کم اوردم دیگه تو تایپک قبلیم گفتم...همیشه کتکم میزنه بدنمو توی ۲۳ سالگی داغون کرده ن کمری برای نشستن دارم و اعصابی واسه زندگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا برای کتک زدن شکایت نمیکنی، میگی داغونت میکنه یه وقت این وسط بلایی سرت نیاد 

بلا ک زیاد سرم اومده ولی شکایتم کردم ب جایی نرسیدم چون کسیو ندارم پشتم باشه

بلا ک زیاد سرم اومده ولی شکایتم کردم ب جایی نرسیدم چون کسیو ندارم پشتم باشه

یعنی بری پزشکی قانونی کاری نمیشه کرد؟ چه مملکتی 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
2740
نه  مگه ب همین راحتی کاری میکنن با این مردای عوضی حالا کافیه زن ی خطایی بکنه دمار از روزگارش در ...

برای قوانین این کشور متاسفم، ولی شنیده بودم کتک بزنه بری شکایت میان میبرن مثل هر کس دیگه ای که کتک کاری میکنه  

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
هیشکی رونداری،از زمین در اومدی

اصن براشون مهم نیستم مامانم ک کلا بیخیال اصن انگار نیس بابامم از اون بدتر دیگه کیه اخه بابام یبار کتکم زده بود چشمم سه برابر شده بود پره خون اومد گفت حالا بحثه پیش میاد قرار نیس ک سره هرچی منو بگی بیام دیگه چ امیدیه ازش 🥲

برای قوانین این کشور متاسفم، ولی شنیده بودم کتک بزنه بری شکایت میان میبرن مثل هر کس دیگه ای که کتک ک ...

ب کی زنگ بزنم این پولداره کلیم سند و این چیزا داره راحت میتونه در بیاد بیاد بیرونم پدر منو درمیاره ک انداختمش اون تو