2733
2734
عنوان

دیدین بعضی از زنا پیش شوهرشون

346 بازدید | 16 پست

حرفشون خریدار داره ؟ نازشون خریدار داره 

اقتدار دارن ، شوهراشون براشون احترام قائلن، خونه با نامشون میکنن ، براشون ماشین می‌خرن 

هرکاری بخوان بکنن از زنشون مشورت میخوان 

کلا خانم اقتدار داره 

من چند وقت دیگه عقدمه خیلیییی دوست دارم از الان حرفم برو داشته باشه ، یه جورایی احترام و ارزشم حفط بشع

چیکار باید بکنم 

لطفت راهنماییم کنید 

پیشاپیش ممنون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همیشه بزار یه لایه ریزی از رودروایسی نسبت بهت داشته باشه

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ

بنظرم همش به تربیت وذات اون شوهربستگی داره 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
2738

حرفای خاله زنک نزن به همسرت مامانت این و گفت اون اینا گفت

غیبت نکن جیک و پوک خانوادت رو نگوووو

به جا حرف بزن و کم حرف بزن پیش همسرت خودتا عاقل نشون بده خودتا الکی لوس نکن ولی درعین حال تو خلوتتون جبران کن 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
بنظرم همش به تربیت وذات اون شوهربستگی داره 

همش ن اتفاقا ۷۰ درصد به رفتار خانم بستگی داره

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
همش ن اتفاقا ۷۰ درصد به رفتار خانم بستگی داره

درسته اما کمتر مردی هم تودهه دوم یاسوم زندگیش تغییر میکنه بیشترش ریشه دروجودش داره 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
درسته اما کمتر مردی هم تودهه دوم یاسوم زندگیش تغییر میکنه بیشترش ریشه دروجودش داره 

اخه قبلش که همسری در کنارش نیست و اون همسر خودش هست که نوع رفتار باهاش رو مشخص میکنه

همسر خودم بالقوه یه ادم کینه ای بد خلق ولی نذاشتم اصلا این بالفعل بشه حرمت نگه داشتم درصورتیکه با خانوادش این مدل نیست

2706