2737
2739
عنوان

تصمیم گرفتیم توافقی جدا شیم:)

835 بازدید | 21 پست

دوساله ازدواج کردیم و همیشه خانوادش درحال دخالت و دعوا انداختن بین مان  و خونه ای که توش زندگی میکنیم برای خانوادشه  اینبار مادرشوهرم به من گفت پاتو دیگه نذار تو خونه  ! به پسرش که  همش درحاله کاره میگه  تو و زنت مفت نشستین تو خونه ی ما همش منت میذارن همش  شوهذمو اذیت میکنن و شوه مم توانایی مالی گرفتن خونه نداره  و میگه قدرت دست مامانمه من نمیتونم بهش حرفی بزنم

فرض کنید خونه ای که توش جهاز چیدم و زندگیمونو ساختیم و‌ هربار عشقش بکشه بهم‌میگه نیا توش.

دیگه نمیکشم  با هر بار دعوا  و بحث  رابطه ی من و شوهرمم سرد تر میشه خواه ناخواه  

تصمیم گرفتیم توافقی و در خوش اخلاق ترین حالت از هم جدا بشیم....

زندگیمون به بن بست رسیده....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

حلش کنیم ، خونه اجاره کنین تو هم برو سر کار آدم ناراحت میشه واقعا حال جوونای ایرانمون اینطوریه🫠😪

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻

ای بابا

از اون خونه برید خب نمیشه که زندگیتونو خراب کنید بخاطر اون عجوزه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
فقط مشکل خونه هست؟  با شوهرت مشکلی نداری؟

نه مشکلی با شوهرم ندارم   ولی همبشه به خاطر خانوادش خونه مون توش تشنجه  و شوهرمم بلد نیست مدیریت کنه   روابطتو با خانوادش یا حتی من....

همسایمون بیرون کردن پسرش رو با زنش که باردار بود ...اونم رفت تهران یجا نگهبان شد یه خونه هم داخل ویلا بود توش زندگی میکردند هم پول در می‌آورد هم مجانی بود همه چیز شما هم بگردین کلی از این موردها هست چه زود جا زدین واقعا که

2706