2733
2734
عنوان

یاد کارهای مامانم تو خاستگاری افتادم 😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4032 بازدید | 67 پست
مادر من مثلا اگه شکلات نیاریم ،قشنگ جیغ میزنه میگه بیار و بعضی وقتا هم میگه از قصد نمیاری😐یا مثلا ی ...

وای من یواشکی به مامانم میگم فلان حرفو نگو رو میکنه به بقیه میگ از دست بچه ها میگه به من اینکارو نکن 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یا قبلا منم خونه بودم ساعت ۱۲شب هم کسی میومد خونمون مادرم دستور میداد پاشید شام بزارید منو خواهر من می‌خواستیم از عصبانیت خودمونم بکشیم ولی دیگه ضایع می‌شدیم اگه نمیپختیم الان خواهرمه دیگه نمیپزه😅

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
وای من یواشکی به مامانم میگم فلان حرفو نگو رو میکنه به بقیه میگ از دست بچه ها میگه به من اینکارو نکن ...

دقیقا🤣🤣

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
وای یاد کارهای مامان بابا خودم افتادم.خیلی خوبن  مثلا آخرین سیخ کباب که رو منقل هست و همه تا خ ...

وای😂😂

این صحنه رو تصور کردم خندم گرفت😂

مامان خودم هروقت مهمونشون هستم سر سفره هی بهم میگه اینو بخور، ازون بردار، چرا کم میخوری؟ هی میگم مامان من دختر همین خونه ام. هرچی بخام برمیدارم. تعارف که ندارم

باز آخرش میگه وای توهم هیچی نخوردی. انقدر تعارف میکنه تا خسته بشی

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
دقیقا🤣🤣

چقدرررر عصبیم میکنه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
😂😂😂 مامان منم👍🏻😂 چقدر رفتار مامانا مثل هم هس

دیونه میشمااا

2738
وای😂😂 این صحنه رو تصور کردم خندم گرفت😂 مامان خودم هروقت مهمونشون هستم سر سفره هی بهم میگه ای ...

ماهم همین بساطو داریم

مامانم با هر یه لقمه که میهوره یه تعارف به ما میکنه.عملا وقتی مهمان داره هیچی از غذا خوردن نمیفهمه

مامان بابای منم ازین حرفا زیاد جلوی مهمون و غریبه و خواستگار زدن یبار بابام میگفت برو تو یه لیوا ...

منم قبلنا بابام چ مهمون سرزده چ مهمونی ک دعوت بودن میگفت بازم غذا بیارین دیس غذا میداد میگفت برنج بیارین فلان بیشتر مهمونای ما هم سر زده بودن قبلنا وای ک چقد عصبی می‌شدیم 

چی بگم؟ 
2706