2737
2739

ما باهم ۹ماهه دوستیم ۲۴سالشه ارشد روانشناسی میخونه منم کارشناسی روانشناسی میخونم

کار نداره خونه نداره ماشینم نداره

پسر خوبیه بافرهنکه فقط عیبش شغل نداشتنشه

بابام میگه چرا نمیاد بهشم گقتم خانوادش میگن پسرمون تا کار نداشته باشه نمیایم

بابام میگه خانواده که داره با خانوادش بیاد ۹ماه باهم دوست بودین کافیه بیاد رسمی کنه میگه ارزش تورو کم میکنن 

میگه تو ارزشت بالا تر از این حرفاس ولش کن

اونم دنباا کار نمیره و فقط مشغول درسع و حالا حالا ها باید صبر کنم بابامم هی گیر میده بنظرتون چیکاذ کنم

میترسم از اینکه صبر کنم و پاش بمونم اخرشم هیچی نشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درست میگه باباتون.

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤
2738

بابات چطوری میگه بیان رسمی کنن وقتی طرف حتی شغل هم نداره خونه و ماشین پیشکش

به نظر من تجدید نظر کن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

بنظرم بابات اینجوری گفته که فقط روشنت کنه این پسر هیچی نداره و بهش دل نبندی و ادامه دار نباشه رابطت

وگرنه سر بابات نموندی که 

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

هم شما هم پدرتون خیلی عجله دارین همش ۹ماهه آشناشدین تازه داره درس میخونه خونه کار نداره

نهایتش میتونی بپرسی هدفش از رابطتتون چیه اگ قصد ازدواج باهات داشت برنامه ریزی کنید ازکجا شروع کنید

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2706