2737
2734

ولی میترسم یکم و دلیل بعدیش حرفای ک بعدادمیشنوم  دماغ عملیاا بیاین بگین چ حسی خوبه راضین 

عشق یعنی جای نفرین با دعا یادش کنی ....خانه اش آباد دلداری که یارش را فروخت

والا اگه خدا بخواد بعد عید میرم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

منم آرزومه ازدواج کنم و رابطه رو تجربه کنم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من عمل نکردم امااطرافیانم میگن وقتی عمل کنی نمیتونی نفس بکشی یایه چیزی رودماغته حس میکنی داری خفته میشی وکلی عوارض دیگه خیلی سخته وبایه ضربه کوچیک احتمال شکستگی هست

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2740

واقعیتش رو بخوای دختر عمه هام یکی دوبار عما کردن یکیشون برا سومین بار میخواد عمل کنه افتضاااح شده 

اگه خواستی عمل کنی ریسکه و شانسیه دماغ عمل کردن 

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه 🌟
حس بویاییم کم شده خدااانکنه که سرما بخورم واویلا میشه نفس نمیتونم بکشم بابینی همش مراقبم ضربه نخور ...

بسلامتی مبارکت باشه از ظاهرش راضی؟؟

عشق یعنی جای نفرین با دعا یادش کنی ....خانه اش آباد دلداری که یارش را فروخت

من وقتی اولش عمل کردم تامپون رو که کشیدم بینیم خوکی خوکی شده بود 

اونجا به شدت استرسی شدم(چون خودمم تامپون کشیدم دکترم پیشم نبود دیگه بدتر)

بعد یه مدت بهتر شدم

وقتی گچم برداشتم به شدت با چهرم غریب بودم ورم داشتم پر از کبودی

داغون شدم اصلا حس قشنگی نداشتم جدا حس افسردگی داشتم

ولی با مرقبتایی که کردم الان اوکی شده

خیلی خوجمل شده از نظرم خودم همه چیزاش چیزی شده که میخواستم

و اینکه بینی عمل شده به شدت حساسهههه و مراقبت میخواد که بو نگیره و ...

2706