2733
2739

توی تاپیک قبلی مشکلم رو گفتم اگر کمک کنین دعا میکنم براتون ، دل شکستم واقعا دعام میگیره...

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
بنویس

عزیزم تاپیک قبل کامل نوشتم 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تاپیک قبلتو خوندم دقیقا  همسن شما بودم مادرم افسردگی شدید گرفت  سه سال طول  کشید تا خوب بشه کارهای خونه افتاده بود گردنم مواظبت از خواهرای کوچکم رسیدن به درسو مشق اونا به مرز خودکشی رسیده بودم ولی 

طاقت آوردم مادر منم خیلی زجر کشیده بود یه تحول قشنگ تو زندگیتون ممکن حال مادرتون خوب کنه مادر من از موقعی که خواستگار اومد برام کمکم خودشو جمع کرد نمیگم شمام شوهرکنی

ولی یه چی باشه که حواس مامانت رو اون متمرکز شه

2731