2737
2734

سلام

از کجا بفهمم همسرم منو دوس داره 

چه نشونه های نشان دهنده ی دوست داشتنه؟

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 

همین ک داری ب این فکر میکنی دوستت داره یا نه ینی ی جای کار میلنگه

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..

کاراتوانجام میده

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همش حرفتو گوش میکنه و بهت میگه چشم  بهت میگه دوست دارم  سعي میکنه وقتي حالت بده با چیزای ...

همش حرفتو گوش می‌کنه ؟؟داریم آخه

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

روی ناراحتیت یا اشکت به اخمت حساسیت نشون میده 

نسبت به توجهت به آقایون دیگه حساسیت نشون میده مثلا اگر از مردی تعریف کنی یه جوری میشه 

موقع بیماری جسمی نگرانت میشه 

پشتت هست همیشه حتی اگر مقصر باشی 

وقتی عصبی میشه در بدترین حالت باز هم دست روت بلند نمیکنه حتی اگر خشن ترین آدم روزمین باشه وقتی نگاه تو چشمات می‌کنه آروم میشه 

مهمترین دلیل :

از جون و دل کار می‌کنه تا بتونه برات همه چیز بگیره تا راحت زندگی کنی

به حرفم گوش میده 

بهم پول میده 

هرچی میخوام میخره

هر دفعه دعوامون میشه اون میاد معذرت‌خواهی ( چون من زودی گریه میکنم😂💔) 

خیلی احتراممو داره

جلو بقیه همیشه ازم تعریف میکنه

همیشه قربون صدقم میره

هر شب موقع خواب بغلم میکنه 

بدون من اصلا مسافرت نمیره

طاقت دوریمو نداره 

خیلی بهم ابراز علاقه میکنه 

هيچوقت تاریخا مهم یادش نمیره برام کادو میگیره 

و... 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2740

من فکر میکنم این که مرد بهت احترام بذاره مدافعت باشه.برای خوشحالی ت تلاش کنه.ناراحتی تو نتونه ببینه. یعنی دوستت داره.نه اینکه صرفا به همه درخواستت جواب مثبت بده که بعید می‌دونم اینطور باشه.

همش حرفتو گوش می‌کنه ؟؟داریم آخه

من خودم مجردم تاحالا تجربه نکردم رشتم روانشناسیه اما وقتي کسیو دوس داشتهدباشیم ب حرفاش گوش میکنیم این چیزیه ک خدا تو ذات آدما گذاشته منظور من به همش این بوده ک چیزایی مثل امروز کمکم کن تا خونه تکونی کنم...یا کارای دیکه نه اینکه بخاطر من برو خودتو بکش اینا دوس داشتن رو نشون نمیده . مردا همیشه میتونن بدترین دروغا رو بگن و ما باور کنیم . وقتي از شوهرت راضي هستی هوشیار باش حواست باشه با خودت فکر کن چرا دوسم داره؟ 

چون مردایی ک خیانت میکنن هم براي نفهمیدن همسرشون ابراز علاقه زیاد میکنن و کارای دیکه ... زندگي خيلي سخته همینکه تونستی یه روز خوب رو مشت سر بزاری تا صد روز سزاوار تشویق هستی 

من خودم مجردم تاحالا تجربه نکردم رشتم روانشناسیه اما وقتي کسیو دوس داشتهدباشیم ب حرفاش گوش میکنیم ای ...

درسته .اینا که چیزای روتین زندگیه.من فکر کردم منظور اینه فلان وسیله والان بگیر با فلان قدر هزینه بگه چشم همش یا....

روی ناراحتیت یا اشکت به اخمت حساسیت نشون میده  نسبت به توجهت به آقایون دیگه حساسیت نشون میده م ...

از جون و دل که کار میکنه. بنده خدا انقد کارکرده یه نقطه ی سالم تو بدنش نداره. دیسک کمر و..‌‌‌‌.‌‌ پول هرچی بخوام در حد توان میده. اصلا نمیتونم به اقایون دیگه توجه کنم‌ چون قطعا عواقب داره... هرچی بخوام میخره ... هیچوقت ناراحتم نمیکنه‌ ناراحتم میکنه ها ولی از دلم درمیاره. 

اما بازم میگم شایددوسم نداشته  باش 

مثلا این کاراش یه دلیل دیگه ای داره...

بین منو خانوادش احساس میکنم بیشتر ب اونا بها میده

به حرفم گوش میده  بهم پول میده  هرچی میخوام میخره هر دفعه دعوامون میشه اون میاد معذرت‌خ ...

شوهر منم همیشه بغلم میکنه 

تتهایی هیچ جا نمیره

ا

درسته .اینا که چیزای روتین زندگیه.من فکر کردم منظور اینه فلان وسیله والان بگیر با فلان قدر هزینه بگه ...

نه عزیزم اینا فقط نشون میده که خانم عقده ای هست يعني از بچگي کسي بهش اهمیت نداده و الان رو شوهرش پیاده میکنه.

انشالله همه خوشبخت باشن

2706