2737
2734
عنوان

من داداشمو گذاشته بودم جای بابام...

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 102 پست
نمی دونم تو نی نی سایت زنداداش ها از این کارا خوششون نمیاد منم ترسیدم حسادت کنه داداشمو ازم بگیره&nb ...

نه عزیزم زر زدن

هیشکی از محبت بدش نمیاد دخالت بده دخالت نکن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
آفرین ماشالله عاقلی وقتی رعایت کنی همیشه داداشت رو داری

ولی این کارا باعث نشد ارتباط مون خوب بشه

الان روز به روز با داداشم سرد تر میشیم خیلی دلم براش تنگ شده

وقتی میاد خونمون بغض گلومو فشار میده که نمی تونم باهاش راحت باشم برم بوسش کنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فکر کنم از لحظ مالی دیگه ازت حمایت نمی کنه که ناراحتی؟؟

ن من مشکل مالی ندارم خداروشکر

ولی عاطفی خیلی بهش وابسته بودم

الان میاد خونمون فقط از دور نگاش می کنم جلوی زنش راحت نیستم باهاش حرف بزنم 

2742
ولی بنظرم لازم نیست الان انقدر ازش دوری کنی اون فقط ازدواج کرده ولی هنوز برادر شماست

نمی تونم

میاد خونمون فقط بغض می کنم نمی تونم جلوی زنش راحت باشم نمی تونم بوسش کنم حرف بزنیم شوخی و مسخره بازی در بیاریم

مثل منی با این تفاوت که من پدرم خیلی زود فوت شده بودن وقتی برادرم ۲۵ ازدواج کرد من ۱۲ سالم بود زنش میدونست خیلی به برادرم وابسته هستم اوایل همش برام کادو می خرید مهربون بود ازدواج که کردن ۱۸۰ درجه عوض شد بزرگ شدم ازدواج کردم الان ۶ ساله خونه داداشم نرفتم خودش همیشه میاد بهم سر میزنه اما من اصلا نمیرم خونشون 

2738
تو کار خودتو کن با اونم گرم بگیر ترسم از هیچی نداشته باش تو با این کارت داری خودت داداشتو دور میکن ...

فقط داداشمو از دور نگاش می کنم

خیلی دلم تنگ شده واسه هم کلام شدن و دیوونه بازیامون

ولی این کارا باعث نشد ارتباط مون خوب بشه الان روز به روز با داداشم سرد تر میشیم خیلی دلم براش تنگ ش ...

ببین عادی رفتار کن دست بده روبوسی کن حرف عادی بزن ولی وقتی همسرش هست مرکز توجهش نباش حرف میزنی دوتا رو نخاطب قرار بده با دوتا روبوسی کن تا رفتارات عادی باشع

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
برادرته دیگه یعنی چون ازدواج کرده باید روابط خواهر برادری رو تموم کنی /؟ خیلی عجیبه همچین نگرشی واق ...

حالم بده واقعا

هیشکی حالمو نمی فهمه

حتی تو نی نی سایتم نتونستم منظورمو درست برسونم

فقط داداشمو از دور نگاش می کنم خیلی دلم تنگ شده واسه هم کلام شدن و دیوونه بازیامون

چرا در این مورد با داداشت حرف نمیزنی؟؟

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
2706