2733
2739
عنوان

من داداشمو گذاشته بودم جای بابام...

1950 بازدید | 102 پست

اون محبتی که باید از پدرم میگرفتم رو از برادرم میگرفتم که بیست و پنج سالشه و به تازگی ازدواج کرده و مستقل شده... من و پدرم ۳۸ سال فاصله سنی داریم و مدت هاست از هم فاصله گرفتیم و با هم سردیم. من داداشمو گذاشته بودم به جاش..‌ داداشمم خیلی محبت میکرد و حتی از لحاظ مالی هم ازم حمایت میکرد. حالا که ازدواج کرده من تنها رفیقم و برادرم و پدرم رو انگار کنارم ندارم... گاهی دلتنگی و تنهایی و مرور خاطرات گذشته اذیتم می کنه... لطفاً قضاوتم نکنید من خواهر شوهر خونه خراب کن نیستم اصلا از وقتی ازدواج کرده دیگه کاری نمی کنم خانومش حساس بشه و ناراحت بشه ، جلوی زنش اصلا نمی بوسمش با هم گپ هم نمیزنیم حتی...اما  این وابستگی و تنهایی خیلی داره اذیتم می کنه چیکار کنم   تیر ماه میشم بیست ساله، بچه نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسکولی؟

من جلو عروسموت میلم بکشه داداشمو بوسم میکنه

میخواد ناراحت بشه؟بره یرلیوان اب خنک بخوره ناراحتیش یادش بره

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋

مشهدی؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
خب چه اشکال داره باهاش گپ بزنی و بوسش کنی 

آخه تو نی نی سایت زنداداش ها از این حرکات بدشون میاد میگن خواهر شوهر خونه خراب کن و... حس حسادتشون برانگیخته میشه دلم نمی خواد زنداداشم حسادت کنه و به دنبال اون داداشمو ازم بگیره

2740

دختری ک حسودی میکنه ب ی روابط خواهر برادریه شوهرش

باید خودشو درمان کنه

ن اینکه انتظار داشته باشه بقیه طبق میل اون رفتار کنن

پس هانی 

ریلکس با داداشت گپ بزن خواستی بوسش کن فقط ب عروستونم احترام بزار باهاش صمیمی ک ن ولی گرم بگیر

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋

آخی عزیزم درکت میکنم اما تو خواهرشی حق  گپ زدن باهاشو داری یعنی چی زن داداشت بخواد ناراحت بشه مگ دختر غریبه ایی بیستو پنج سال داداشت بوده ولی سعی کن رابطتو هرطور شده با پدرت ترمیم کنی

این اکانت میزبان پیشی کوچولو mn 🐈‍⬛قشنگم هست با آرامش وارد شوید
خب سما اشتباه کرده بودی کسیو جای کسی گذاشتی مشکل اینه که باید هرکس حای خودش بذاری

شما می دونی نیاز یعنی چی ؟

نیاز داشتم بهش چیکار می کردم یه دختر نوجوان؟ از پسرای کوچه و خیابان محبت گدایی میکردم؟

آخه تو نی نی سایت زنداداش ها از این حرکات بدشون میاد میگن خواهر شوهر خونه خراب کن و... حس حسادتشون ب ...

نه عزیز شما محبتتو بکن اگه حضوری راحت نیستی تلفنی و پیام باهاش در ارتباط باش

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

چه اشگال داره جلوی زنش حرف بزنید و ببوسیش؟زن گرفته چ ربطی به اینا داره

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2706