2733
2739
عنوان

بعد ده یازده سال اومدم اصفهان تو ذوقم خورده بد جور...

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 53 پست
نه عزیزم اگه مزش بد بود که انقدر طرفدار نداشت و معروف نمیشد حلیم هم گوشت و شیر و گندم و ... توشه اما ...

آره دوغ وگوشفیل خیلی خوشمزس دوسال پیش اومده بودم اصفهان خوردم برعکس تصوراتم خیلی دوس داشتم حلیم بادمجونم عالی بود

یه مغازه های خاصی بود فرنی باشیره انگورمیفروختن اونام عالی بودن 

ولی خورشت ماست نخوردم همسرم سفارش داد نخورد فکنم باذائقه همه سازگار نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی اقاهه بود ازش آبمیوه گرفتم میگفت بریونی شاد خیلی خوبه... ولی اعظم با این صفش افتضاح بود... شهرزادم ...

فکر کنم تا ۹ بری پارکینگ گیرت میاد🤣من خودم از اول عید نتونستم برم اصفهان گردی😭چون هم ترافیک سنگینه هم پارکینگا پر هستن

من خودم بریونی اعظمو قبول ندارم البته عزیزم کلا تو عید ک شلوغ میشه کیفیتاشون میاد پایین نمیدونم چرا😐ولی واسه گز آنتیک واقعا عالیه من یه بار رفتم تست کردم دیگه الانشو نمیدونم ک تست میدن یا نه ولی یه شعبه ش هست نزدیک سبزه میدان نرسیده بهش

اون شعبه ی گز آنتیک انواع اقسام گز رو داره حتی مثل بستنی روکش شکلاتیشم داره خیلی جالبه گزهاش

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2742
آره دوغ وگوشفیل خیلی خوشمزس دوسال پیش اومده بودم اصفهان خوردم برعکس تصوراتم خیلی دوس داشتم حلیم بادم ...

آره همشون خوشمزن

خورش ماست اگر تازه باشه و از جای خوب باشه واقعا خوشمزس 😋

آره خب ذائقه ها باهم متفاوته

خورشت ماستم هروقت هرجایی خوردیم عالی بوده البته منه اصفهانی زیاد علاقه ندارم ب خورش ماست ولی خواهرم عاشقشهههههه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2740