2737
2734

یه خاستگار اومده بود من براشون چایی بردم 😒مامانم پیش مهمونا گفت پر رنگه 😒😒یه بارم نه دو بار گفت 

ببر عوض کن مهمونا وقعا با شخصیت بودند گفتن عالیه نبر 

حرف مامانم اصلا یادم نمیره 😐

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان منو ندیدی 

سلطان ضایع کردن ادم توی جمعِ 

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
2731
2740
خب بعدش چی شد؟جور شد

نه خداروشکر جور نشد 

البته خیلی با شخصیت بودند 

من به خاطر شغل داماد جوابم منفی بود

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

مامان بابای من تا یکی غریبه رو میبینن سریع میپرن بهم حالا اگ تنها باشیم اینجوری نیستن زیاد یعنی قشنگ جو میگیرتشون 😂😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

مامان تو که خوبه مامان من با مامان پسره داشت حرف میزد

مامانش گفت پسر خواهرتون رو میشناسم شغلشون چیه؟

مامانم گفت خرید و فروش میکنه آهن آلات دَمیر دومور 😐🍂

همشون خندیدن 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
شغلش چی بود مگه

بلاخره سلیقه ها متفاوته 

شایدشغل  شوهر یکی از کابرا باشه ناراحت بشن ولی هر شغلی قابل احترام

مامان تو که خوبه مامان من با مامان پسره داشت حرف میزد مامانش گفت پسر خواهرتون رو میشناسم شغلشون چیه ...

😐😂

2706