2733
2739
عنوان

پدرشوهرم منو ازخونه انداخت بیرون

2501 بازدید | 88 پست

بچه هامن کسی وندارم دردو دل کنم بجز شما امشب رفتیم خونه پدرشوهرم خواهرشوهرم و شوشهرش اونجا بودن شوهرم باخواهرش قهره که چرابااین پسره ازدواج کرده 

باشوهرشم قهره

هستین بقیشو بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دیگه شوهرم زد به گلدون مادرشوهرم اینا اونو شکست که چرا وقتی من اینجام این پسرم دعوت کردین بیاد شوهر خواهرم بیچاره چیزی نمیگفت فقط خواهرش یکم قرزد که خونه بابای تو هم هست خونه بابای منم هست

قطره چکون بچکون

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پدرشوهرم عصبانی شد گفت من دامادمو خیلی دوس دارم به تو ربطی نداره دست منو گرفت پرتم کرد دم در گفت زن خودت نیاد اینجابچه ها بخدا من هیچی نگفته بودم این وسط چرا بامن این کارو کرد 

شوهرت چی گفت

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706