2733
2739
عنوان

بدترین پوست دنیارو من دارم دیگه خودمو حبس میکنم تو خونه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 115 پست
ماهی پونصد تومنی نداری ؟

وا مگه پونصد تومنه والا من رفتم دکتر پوست برا جوشای بزرگم نمیدونم پیلینگ کرد چی کرد فقط یکم قطره زد‌ روش پونصد گرفت 

لیزر ک خیلی بیشتر باید باشع 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم صورتم مثل شماست میخوام ژل تزریق کنم باید راجبش تحقیق کنم دوستان کسی انجام داده؟

عکس صورتتو ببینم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
2731
پوست جاری منم اینجوریه

خوب اعتماد ب نفسش چجوریع ؟مثلا شما اونو زشت میبینین؟شوهرش دوسش داره ؟

2740

برای جای جوش  لیزر جوابه 

🦋آنچه تقدیر توست از کنارت نخواهد گذشت🦋.......⚜کم باش! اصلا هم نگران کم شدنت نباش..! آن کسی که اگر کم باشی گمت کند همانی ست که اگر زیاد باشی حیفت می کند..!........⚜⚜⚜🌊زندگی،آبتنی کردن در حوضچه ی اکنون است..!!

راکوتان خوردی الان جوش میزنی بازم  زیاد؟

🦋آنچه تقدیر توست از کنارت نخواهد گذشت🦋.......⚜کم باش! اصلا هم نگران کم شدنت نباش..! آن کسی که اگر کم باشی گمت کند همانی ست که اگر زیاد باشی حیفت می کند..!........⚜⚜⚜🌊زندگی،آبتنی کردن در حوضچه ی اکنون است..!!

کاش پیشم بودی اون جوشو میترکوندم  

برو فیشیال جای معتبر دکتر پوست خوب میشی

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2706